Beta hcg değerime bakar mısınız

Birminisannesiiii

rabbi yessir velâ tuassir rabbi temmim bi'l-hayr
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2022
532
236
Merhabalar kızlar. İlk hamileliğimde beta 1503 ken keseyi de bebeği de görmüştük 5+4 olarak gözüküyordu son adet tarihime göre. Şimdi ki hamilelik de âdete göre 5+3 ama ben 15 Şubat'ta hamile kaldım ve şuan 3 haftalık adet günümden 2 gün sonra kan verdim 147 çıktı ertesi gün yine verdim 203 çıktı bugün gecikmenin 8. Günü ve 1745 çıktı sizce 3 haftaya göre değer iyi mi?

Değer iyi görünüyor bence. 1 aylık yani 4 haftalık olduğunda 1000 ortalama degerleri olması gerekir diye biliyorum stres olmanıza gerek yok akışına bırakın hayırlı olsun 😊

Değer iyi görünüyor bence. 1 aylık yani 4 haftalık olduğunda 1000 ortalama degerleri olması gerekir diye biliyorum stres olmanıza gerek yok akışına bırakın hayırlı olsun 😊
Teşekkür ederim değer çok güzel güzel artmış stresi bıraktım artık 7-8 haftalık olana kadar da hastaneye gitmeyi düşünmüyorum ekstra stres için ☺️☺️

Merhaba kızlar biz eşimle 2.buçuk yıllık evliyiz dün hiç beklemediğim anda gebe olduğumu öğrendim ve hala inanmakta güçlük çekiyorum 2.buçuk yıl sonra gelen mucizem normalde 14martta adet olmam gerkıyordu ama 3gün geçti dün kan tahlılı yaptırdım değerim 327.90 çıktı size normal mi salı günü normal muayeneye gideceğim

Merhaba kızlar biz eşimle 2.buçuk yıllık evliyiz dün hiç beklemediğim anda gebe olduğumu öğrendim ve hala inanmakta güçlük çekiyorum 2.buçuk yıl sonra gelen mucizem normalde 14martta adet olmam gerkıyordu ama 3gün geçti dün kan tahlılı yaptırdım değerim 327.90 çıktı size normal mi salı günü normal muayeneye gideceğim
Normal evet harikasınız güzel ilerlemiş masallah

Merhabalar, 3. Gün embriyosu 2 adet transfer yapıldı, 12. Günde hcg 450 14. Günde 1100 çıktı. Başından beri ikiz gebelik istemediğimi doktoruma söylememe rağmen koymakta diretti bazı sağlık sorunlarım var şimdi ise çok panik oldum acaba ikiz mi diye? Ne dersiniz tek olabilir mi yoksa ikiz midir?

Kızlar acil bakar mısınız benim son adet tarihim 10 Ocak beklenen adet tarihim 7 Şubat fakat adet olmadım bugün kan verdim Beta HCG değerim 1692.70 sizce ikiz olma ihtimali ne kadar

X