Beta HCG değerleri fazla yükselen varmı?

Pinarsudden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2019
152
49
39
4 Ocak pazartesi günü kan tahlili yaptırdım beta HCG degerim 46 çikti. Doktorum iki günde bir tahlil istedi yükselmesini görmek için.6 ocakta yaptırdım 155,8 ocakta yani bugün 455 çıktı.doktorum güzel sıkıntı yok dedi ama normalde 2 kat artması gerekmiyor mu.fazla artınca sıkıntı yaşayan oldu mu?

Yo olmaz canm aynısı bende de oldu ilk gebeligikde ama normal geçti hamileliğim sağlıkla kucağına alma dilegiyle🙏

4 Ocak pazartesi günü kan tahlili yaptırdım beta HCG degerim 46 çikti. Doktorum iki günde bir tahlil istedi yükselmesini görmek için.6 ocakta yaptırdım 155,8 ocakta yani bugün 455 çıktı.doktorum güzel sıkıntı yok dedi ama normalde 2 kat artması gerekmiyor mu.fazla artınca sıkıntı yaşayan oldu mu?
Yok canım en az 2 kat artmalı. Her şey iyi yani. Kafana takma mutluluğunun keyfini çıkar 😊

Herkese selam,benim transferimin 12.gunu HCG değerim 9.37geldi yarin tekrar tahlil vereceğim sizce yükselir mi? Bu durumu yaşayan oldu mu? Cok arada kaldim hemsirem negatif gibi duruyor ama yarin yinede bakalım dedi

X