Beta Hcg Hamilemiyim

gunes1164

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2023
9
0
Acil beta hcg hamilemiyim Beta hcg Kızlar en son adet tarihim 1 Aralık adetlerim düzensiz olur yani geçmesi normal. 12 ocakta kan testi vermiştim <5 çıkmıştı tam bir oran yoktu hala adet olmadım normalde göğüs ağrım olur daha sonra adet olurum uygulama şuan birkaç aylık döngüme göre 2 gün sonra gösteriyor adet tarihimi ama göğüs ağrım yok sadece bel ağrısı yaşıyorum sizce hamilelik sonradan oluşmuş olabilir mi böyle bir durum yaşayan varmı aranızda

dün kahverengi akıntım başladı çokta değil bugün peçeteye silince devam ediyor kuru bir yapısı var üstüne görme olabilir mi

Acil beta hcg hamilemiyim Beta hcg Kızlar en son adet tarihim 1 Aralık adetlerim düzensiz olur yani geçmesi normal. 12 ocakta kan testi vermiştim <5 çıkmıştı tam bir oran yoktu hala adet olmadım normalde göğüs ağrım olur daha sonra adet olurum uygulama şuan birkaç aylık döngüme göre 2 gün sonra gösteriyor adet tarihimi ama göğüs ağrım yok sadece bel ağrısı yaşıyorum sizce hamilelik sonradan oluşmuş olabilir mi böyle bir durum yaşayan varmı aranızda
Merhabalar degeriniz <5 bu 5ten kucuk degeriniz anlamina geliyor gebelik yok demek ama icinizde suphe varsa tekrar kan verin

Merhaba ben bugün kan testi verdim sonuc 4.88 yükselme şansı var mı acaba 😏

Merhaba bayanlar benim de beta hcg bu şekilde gebelik yok diyemem bir hafta sonra tekrarlayin dedi doktor boyle bir durum yasan varm i aranizda
1000025645.jpg

Benim değerim bugün düz 1 çıktı sıfırsız. Doktor adet söktürücü içebilirsin dedi. Beklemeli miyim sizce sol kasıkta ağrı var ilk hamileliğimde de sağda böyle bi ağrı olmuştu göğüs acısıyla. Şuan göğüs acısı yok

X