Beta hcg hormon sonucum

strawberry12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2023
65
11
dün gebelik testi pozitif çıktı adetim 1 hafta geçti kan verdim beta hcg hormon 5064 çıktı yüksek yazıyor kaç haftalık olabilir daha küçük sanırım yarın ultrasona gideceğiz

5-6 haftalik sağlıkla ilerlesin inşallah sağlıkla kucağınızada alin 🙏banada dua edermisiniz bende hamile kalabileyim

Eklentiler

• images (13).jpeg
    images (13).jpeg
    22,2 KB · Görüntüleme: 133
sağlıklı gebelikte 3500 üstü kese görünüyor. inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.

5-6 haftalik sağlıkla ilerlesin inşallah sağlıkla kucağınızada alin 🙏banada dua edermisiniz bende hamile kalabileyim
inşallah hepimiz sağlıkla, hayırlı evlat sahibi oluruz. Allah yardımcımız olsun, yüzümüzü güldürsün. bu süreçte umudumuzu eksiltmesin, inancımızı hep sağlam tutsun. ben 1 yıldır deniyorum ve hiçbir sonuc alamadım. artık her duamda Allah’ım sabrımı, umudumu yitirtme diye dua ediyorum. inşallah Allah sizin de yardımcınız olsun ve istediğiniz tüm güzellikleri size nasip etsin. 🙏🏻

inşallah hepimiz sağlıkla, hayırlı evlat sahibi oluruz. Allah yardımcımız olsun, yüzümüzü güldürsün. bu süreçte umudumuzu eksiltmesin, inancımızı hep sağlam tutsun. ben 1 yıldır deniyorum ve hiçbir sonuc alamadım. artık her duamda Allah’ım sabrımı, umudumu yitirtme diye dua ediyorum. inşallah Allah sizin de yardımcınız olsun ve istediğiniz tüm güzellikleri size nasip etsin. 🙏🏻
Aminnnnn canim

Merhaba 29.03.24 yaptırdıgım bthcg 210 31.03.24 yaptırdıgım 280 sizce kötümü olmadımı hamile degilmiyim

Evet benimde öyleydi çok şükür oldu inşallah sağlıkla kucağıma alırım Allah isteyen herkese nasip etsin

Merhaba hanımlar bende pcos vardı ovulasyon testi kullanıyordum. Adet olacağım gün 372 çıktı beta Dr gittim yarın tekrar ver dedi 572 çıktı bugün tekrardan verdim 891 çıktı tam kaç günlük olduğunu cikarta biliyorum 24 günlük olması lazım sizce bu değerler normal mi. Cuma günü birde ulturasyon var Dr keseyi görebilir mi

Merhaba 29.03.24 yaptırdıgım bthcg 210 31.03.24 yaptırdıgım 280 sizce kötümü olmadımı hamile degilmiyim
Değerinizin 2 gün içinde yaklaşık 2 kat artması gerekiyordu. Sizin o kadar artmamış malesef ama hemen kötü düşünmeyin çünkü bazen hcg hormonu değişkenlik gösteriyor siz kan testi yaptırıp takip edin değerlerinizi. Umarım güzel artış olur

X