BETA HCG İÇİN YORUM..

Hepofsaytgk

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2012
404
6
Merhabalar kızlar
Ben ocak ayında adetimin 11 gün gecikmesiyle evde test yaptım ve silik çizgi çıktı hemen ertesi gün kan verdim ve 112 beta değeriyle hamile olduğumu öğrendim ve 2 gün sonra tekrar kan verecektim ama ertesi gün kanamam oldu kimyasal gebelik gecirdiğimi öğrendim.Değerim 34 e düşmüştü.bu yüzden tedirgindim..
Bu ay adetim 6 gün gecikince evde gene test yaptim ve silik cizgi cikti 7.gün kan verdim 74 ile gene hamile olduğumu öğrendim.Bugün gene kan verdim 277 olmuş beta değerim 2 kat artmış neredeyse.4 gün sonra tekrar randevu aldim kan veririm veya muayene olur sonra özelde devam ederim diye düşünüyorum.
Sizce değerim nasıl ? Siz kac ile öğrenmistiniz baya gerginim. Ve sanirim 4 haftalik gebe değilim hesaba göre 5 haftalik dedi ama pek mümkün görünmüyor değil mi ?
Son adet tarihim yani kimyasal gebeliğin sonlandiği gûn 28 ocak.
Basına boyle gelip güzel devam eden var mı aranızda hikayelerinizi dinlemek isterim bu beni rahatlatır çok teşekkürler ❤️

Artış çok iyi geç döllenme olmuştur belki. Araya düşük girince hafta hesaplamak belki biraz zor olabilir. İnşallah sağlıkla devam eder.ilk gebeliği düşük olup da sonra sağlıklı hamilelik geçiren bir sürü kadın var 🌸

Artış çok iyi geç döllenme olmuştur belki. Araya düşük girince hafta hesaplamak belki biraz zor olabilir. İnşallah sağlıkla devam eder.ilk gebeliği düşük olup da sonra sağlıklı hamilelik geçiren bir sürü kadın var 🌸
Cok tesekkur ederim yorumun için bende geç döllenme diye düsünDüm ama önceki durum yuzunden tedirgin oldum istemeden..hem dedim yasayan varsa moral olur okuyanada banada diye ❤️

Cok tesekkur ederim yorumun için bende geç döllenme diye düsünDüm ama önceki durum yuzunden tedirgin oldum istemeden..hem dedim yasayan varsa moral olur okuyanada banada diye ❤️
Çok haklısınız ama stres yapmamaya çalışın kendinizi yormayın sağlıkla devam etsin inşallah🌸

Kimyasal olduğunda kanama başladığı günü adetin 1. Günü olarak hesaplayacaksınız adet olmuş gibi yani

Kimyasal gebelik sonrası korunmuş muydunuz ? Eğer korunma olmadıysa beta değeriniz güzel artmış yani düzenli artmış

Kimyasal gebelik sonrası korunmuş muydunuz ? Eğer korunma olmadıysa beta değeriniz güzel artmış yani düzenli artmış
Doktor korunmamıza gerek olmadığını hatta hamile kalma olasiligimin cok yuksek oldugunu soylemisti o yuzden hic korunmadik.sadece 5 haftaya göre deger cok dusukmus gibi dusundum o beni biraz gerdi cok tesekkurler

Öyle hesaplıyorum ama beta çok düşük gibi düşündüm inşallah 5 haftaya uyumludur..tesekkurler
Hayır haftaya göre betayı baz alma direk artış hızı önemli ilki kimyasal olduğu için bunun sağlıklı olma oranı çok yüksek bende aynı şekilde hamile kaldım. 5+2 yada 4tü sanırım doktora gittiğimde kesem karından gözükmedi bile vajinadan su damlası kadar gözüktü ileriki haftalarda dengelendi yakaladı bir arkadaşım 5+5te kalp atışı dinledi düşün aradaki farkı herkesin farklı yani. Kesinlikle olumsuz düşünme hamileliğin tadını çıkar kan takibini yap 1000lere gelince bırakırsın

Hayır haftaya göre betayı baz alma direk artış hızı önemli ilki kimyasal olduğu için bunun sağlıklı olma oranı çok yüksek bende aynı şekilde hamile kaldım. 5+2 yada 4tü sanırım doktora gittiğimde kesem karından gözükmedi bile vajinadan su damlası kadar gözüktü ileriki haftalarda dengelendi yakaladı bir arkadaşım 5+5te kalp atışı dinledi düşün aradaki farkı herkesin farklı yani. Kesinlikle olumsuz düşünme hamileliğin tadını çıkar kan takibini yap 1000lere gelince bırakırsın
Evet bende o yüzden 4 gün sonrasina randevu aldim en azindan kanda son bir kez daha göreyim yükselişi diye. İnşallah bir sıkıntı olmaz da yükselmeye devam eder güzel sekilde.. ya nasip

Alttan muayene istedi ama ben birkere daha kan vermek istedim 4 gun önce 277 idi bakalim ne kadar artmiş değerim inşallah düsme olmamistir ve artmistir cok gerginim..Sağlıklı bi gebelik nasip etsin Rabbim ramazanin hürmetine..
Sonucu buraya yazarim inşallah
Eğer değerim güzel cikarsa özele basliycam devlette her gittigimde alttan muayene istiyorlar cidden canim sıkıldı

arkadaslar betam 1456 olmus persembe gunu 277ydi sizce cok mu düşük elim ayağim titriyo
Perşembe 277 ise cumartesi 600 olması beklenir pazartesi de 1200 civarı olması yeterli gözükür sizin iyi artmış stres yapmayın şuan kaç haftalıksınız acaba bende bugün 4+6 oldum keseyi görmeyi bekliyorum siz görebildiniz mi

Perşembe 277 ise cumartesi 600 olması beklenir pazartesi de 1200 civarı olması yeterli gözükür sizin iyi artmış stres yapmayın şuan kaç haftalıksınız acaba bende bugün 4+6 oldum keseyi görmeyi bekliyorum siz görebildiniz mi
Merhaba evet bugun özel bir hastanede muayene olmak için başladım.Vajinal muayene ile keseyi gördük ama son adet tarihim doğru bir tarih değilmiş cünkü kimyasal gebelik yasamistim ocak sonunda o onun kanamasiydi adet göremeden hamile kaldiğini düşünüyorum dedi
2 hafta sonra tekrar muayeneye cağırdı.
İnşallah sende keseyi en kisa zamanda görür rahatlarsin ❤️

Eklentiler

• 617ad3f2-fd74-41b5-adb9-78334f0723a7.jpeg
    617ad3f2-fd74-41b5-adb9-78334f0723a7.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 66
X