Beta hcg iyimi

Tubidytubidy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2021
14
8
24
Arkadaşlar merhaba
30 aralık beta hcg 444.26
1 ocak beta hcg 1318
3 ocak ise 2636
Bu değerler iyimi lütfen bilgisi olan yardimci olabilir mi cok huzursuzum ilk değerler 3 katına çıktı 2 günde peki sonra neden yavaşladı sizce bir sorun varmi bu arada kese 2 ocak da görüldü boş gebelik değildir demi

Arkadaşlar merhaba
1 ocak beta hcg 1318
3 ocak ise 2636
Bu değerler iyimi lütfen bilgisi olan yardimci olabilir mi cok huzursuzum ilk değerler 3 katına çıktı 2 günde peki sonra neden yavaşladı sizce bir sorun varmi bu arada kese 2 ocak da görüldü boş gebelik değildir demi
bildiğim kadarıyla 2 günde 2 kat veya üzerinde bir artış olması gerekiyor bu durumda değerleriniz oldukça iyi görünüyor. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Arkadaşlar merhaba
1 ocak beta hcg 1318
3 ocak ise 2636
Canım benimde 31 aralıkta 603 2 ocakta yani dün 2275 çıktı
Doktora gittin mi?

Arkadaşlar merhaba
1 ocak beta hcg 1318
3 ocak ise 2636
Merhaba gayet güzel ilerliyo benim şuan 4+6 da 583 çıktı iki gün sonra 1200 1300 çıksa sorun yok demek içini ferah tut

Yani 2275 nasıl oluyor demişsiniz bende 4 5 gün fark var çok değil demişim okudukça yanlış bişey göremedim algı meselesi demek ki
Ben size sizin ki düşük anlamında demedim böyle bi niyetim olamaz zaten neden durup dururken böyle bişey yapayım sadece farklı geldi bu yani çünkü yeni yeni öğreniyorum aynen algı meselesi

Ben size sizin ki düşük anlamında demedim böyle bi niyetim olamaz zaten neden durup dururken böyle bişey yapayım sadece farklı geldi bu yani çünkü yeni yeni öğreniyorum aynen algı meselesi
Hayırr öyle anlamadım ki zaten siz kendinizinkine yüksek niye böyle oluyo dediniz diye sizin için dedim onu yoksa hepsi farklı oluyo aslında dümdüz terslemeden yazdığım bişeydi yanlış anlaşıldı

Arkadaşlar merhaba
1 ocak beta hcg 1318
3 ocak ise 2636
Günden güne yükselmiş iyi diye biliyorum canım

Canım benimde 31 aralıkta 603 2 ocakta yani dün 2275 çıktı
Doktora gittin mi?
Ve az önce doktordan geldim vajinal ulttasonda beyaz küçük bir nokta gördük kesenin içinde embriyo oluşuyor olabilir dedi ama yolk sac kesesini göremedi kalp atışıda yoktu haftaya takrar gel o zaman kalp atışını alamazsak endiselenebilirsin su an çok erken dedi ultrason görüntüsünü aldim beyaz nokta kesenin içinde çok net gözüküyordu acaba umutlandirmakmi istemedi anlamadım

Ve az önce doktordan geldim vajinal ulttasonda beyaz küçük bir nokta gördük kesenin içinde embriyo oluşuyor olabilir dedi ama yolk sac kesesini göremedi kalp atışıda yoktu haftaya takrar gel o zaman kalp atışını alamazsak endiselenebilirsin su an çok erken dedi ultrason görüntüsünü aldim beyaz nokta kesenin içinde çok net gözüküyordu acaba umutlandirmakmi istemedi anlamadım
Benim ki nasıl gözükmedi anlamadım ya değer beş binden aşağıysa gözükmez dedi senin değer kaçtı

Ben 4 gün önce 2.600 dü 2 ye katladıgini düşünürsek 10.000 bulmuş olması lazim yada 9.000 bende zaten net kese dolu demedi yolk sak gözükmedi haftaya gidicem sizin keseniz gözükmedi mi daha benim kesem beta hcg 444.26 olduğunda görülmüştü

Ben 4 gün önce 2.600 dü 2 ye katladıgini düşünürsek 10.000 bulmuş olması lazim yada 9.000 bende zaten net kese dolu demedi yolk sak gözükmedi haftaya gidicem sizin keseniz gözükmedi mi daha benim kesem beta hcg 444.26 olduğunda görülmüştü
20220105_183956.jpg

X