Beta hcg kabusu

tokyo_s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
54
24
33
Merhabalar, regl dönemimdeyim ve 5 gün geciktim. 2 tane idrar da gebelik testi yaptım ( erken sonuç verenlerden ) ve çift çizgi çıktı. Aynı gün kadın doğum doktoruma gittim ultrason da görünmediğini kan vermemi söyledi. Beta hcg değerim 57,7 çıktı. 2 gün sonra tekrar kan vermen gerek dedi. İnanılmaz regl sancısı gibi sancım var. Midem ve kasıklarım da ama regl de olmadım kanamam, akıntım yok. Çok kafam karıştı ve stres oldum. Kimseyle de netleşmeden paylaşmak istemiyorum. Başına daha önce benim gibi ikilemli bir durum gelen varsa ve süreç hakkında bişeyler söylerse sevinirim. Herkese iyi akşamlar

Kimyasal gebelik olabilir canım 2 gün sonra tekrar kan verdiğinde değerin 2 katı olursa hamilesin ama 5 gün gecikme için 57 çok düşük geldi

Yumurtlama geç görmüş olabilirsin hemen paniğe kapılma. Herkesin değeri kendine özgüdür. Şuan için değerin normal 2 gün sonraki artışa bakmak lazım

Yumurtlama geç görmüş olabilirsin hemen paniğe kapılma. Herkesin değeri kendine özgüdür. Şuan için değerin normal 2 gün sonraki artışa bakmak lazım
Dönüş için teşekkürler, yarın tekrar kan vericem umarım bi artış olur hayırlısıyla inşallah

Canım hiç korkma 8 gün geçikmenin ardından hamile olduğumu öğrendim omdan önce test yapıyordum negatifti vazgeçmiştim benin geç döllenme oldu ilişki tarihimi biliyorum benim 4 gün önce değerim 100 dü hiç kan falan da vermedim idrar testiyle takip ettim gün geçtikçe daha koyu oluyordu bugün tekrar yaptım t c den daha koyuydu doktorum ptesi keseyi görürüz dedi yerleşme kanamasıda gördüm iki gün önce çok şükür bitti ağrılarım da var hala da akıntım da çok nadir oluyor içini ferah tut

Benimde yedi gun gecikmenin uzerine 125 le ogrendim gayet normal degeriniz yukseldigi surecede sorun yok agrilarinizda asiri siddetli degilsr normal sonraki haftalsrdada adet sancisi gibi ara ara gelecek zaten hayirli olsun❤️

Canım hiç korkma 8 gün geçikmenin ardından hamile olduğumu öğrendim omdan önce test yapıyordum negatifti vazgeçmiştim benin geç döllenme oldu ilişki tarihimi biliyorum benim 4 gün önce değerim 100 dü hiç kan falan da vermedim idrar testiyle takip ettim gün geçtikçe daha koyu oluyordu bugün tekrar yaptım t c den daha koyuydu doktorum ptesi keseyi görürüz dedi yerleşme kanamasıda gördüm iki gün önce çok şükür bitti ağrılarım da var hala da akıntım da çok nadir oluyor içini ferah tut
Yaaaa çok sevindim, hayırlı uğurlu gelsin inşallah:) Allahım hayırlıysa bize de nasip etsin:) çok teşekkürler dönüş için gerçekten çok sevindim sizin adınıza:))

Benimde yedi gun gecikmenin uzerine 125 le ogrendim gayet normal degeriniz yukseldigi surecede sorun yok agrilarinizda asiri siddetli degilsr normal sonraki haftalsrdada adet sancisi gibi ara ara gelecek zaten hayirli olsun❤️
Çok teşekkür ederim dönüş için, inşallah yarın hayırlı bi haber alırız:) Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla inşallah

Merhabalar, regl dönemimdeyim ve 5 gün geciktim. 2 tane idrar da gebelik testi yaptım ( erken sonuç verenlerden ) ve çift çizgi çıktı. Aynı gün kadın doğum doktoruma gittim ultrason da görünmediğini kan vermemi söyledi. Beta hcg değerim 57,7 çıktı. 2 gün sonra tekrar kan vermen gerek dedi. İnanılmaz regl sancısı gibi sancım var. Midem ve kasıklarım da ama regl de olmadım kanamam, akıntım yok. Çok kafam karıştı ve stres oldum. Kimseyle de netleşmeden paylaşmak istemiyorum. Başına daha önce benim gibi ikilemli bir durum gelen varsa ve süreç hakkında bişeyler söylerse sevinirim. Herkese iyi akşamlar
İlk iki ay sancı ve ağrı oluyor normaldir kanama olmadıgi sürece tabiki de bol bol dinlenin bu betayla kese görünmez zaten iki hafta olması lazım kesenizin görünmesi için

Merhabalar, maalesef beta hcg değerim 47 ye düşmüş. Doktorum kimyasal gebelik yaşadığımı söyledi:KK43: ne zaman kanamam olur, bir daha ne zaman denemeliyiz bilemiyorum ama büyük hayal kırıklığı yaşadım ne yalan söyleyim. Herşeyin hayırlısı tabi ne diyelim. Öyle yazmak istedim işte

hayır hiç paniğe kapılmayın bazı doktroları anlamıyorum bta hcg 57 iken nasıl kese görünsün ultrasonda allah askına.. neyse şöyle yapmalısınız iki günde bir hamılelık hormonunuza baktırın iki katı artış göstermişse sağlıklı gebelik işaretidir. ayrıca vajınal ultrasonda hcg değeri 1000lere ulaştığında görünür karından 3000lerde görünür

hayır hiç paniğe kapılmayın bazı doktroları anlamıyorum bta hcg 57 iken nasıl kese görünsün ultrasonda allah askına.. neyse şöyle yapmalısınız iki günde bir hamılelık hormonunuza baktırın iki katı artış göstermişse sağlıklı gebelik işaretidir. ayrıca vajınal ultrasonda hcg değeri 1000lere ulaştığında görünür karından 3000lerde görünür
Malesef benim 57 den 47 ye düşmüş. Kimyasal dedi:KK43: kanam vs de yok ama olur herhalde yakın zaman da bilemiyorum

Merhaba kizlar benim beta hcg artisim 2 gun aralikli olarak
66
117
304
621
923
1039
İyi giderken son cok az artmis sizce anormal bi durummu

Merhaba kizlar benim beta hcg artisim 2 gun aralikli olarak
66
117
304
621
923
1039
İyi giderken son cok az artmis sizce anormal bi durummu
Son 2 değer pek güzel artmamış ama bazen yavaşlayabiliyor sanırım bir doktora görünün kesede bozulma vs var mı diye

tedavi görüyorum gebelik için kılomen kulandım yumurtam çatladı düzenli ilişkiye girdim 11 gün geçti kan verdim hCG 13.5 çıktı adetime de 3 gün vardı bu gün adetimi 4 gün geçti yine kan verdim 0.5 çıktı bir yanışlık olabilir mi sonuçta iğne kulanmadım sadece kılomen kulandım

X