Beta hcg kaç olmalı

ddmctn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2021
18
9
30
Adet gecikmemin 5. Günü bugün. 2 gün önce beta değerim 16 çıkmıştı bugün tekrar verdim ve 55.6 çıktı. Doktorum hamilesin dedi salı günü tekrar kan vermek için çağırdı folik asit filan verdi ama korkuyorum değerlerim iyi mi yaşayanlar varmı

Adet gecikmemin 5. Günü bugün. 2 gün önce beta değerim 16 çıkmıştı bugün tekrar verdim ve 55.6 çıktı. Doktorum hamilesin dedi salı günü tekrar kan vermek için çağırdı folik asit filan verdi ama korkuyorum değerlerim iyi mi yaşayanlar varmı
2 gunde yuzde 60 ve uzeri artis varsa hersey yolundadir. Sendede artis gayet guzel. 1500leri gecince kese gorunur

Ne zor konular
Hamilesin evet deyince yetmiyor mu
Yetmiyor cunku kimyasal gebelik bos gebelik dis gebelik gibi bir cok tatsiz ihtimal var. Bu ihtimaller once betanin duzgun yukselmesiyle ardindan kese gorunmesi ve kalp atisinin alinmasi ile son buluyor. Gel gorki canim hamile kaldigin an endise de hayatinin bir parcasi oluyor

Yetmiyor cunku kimyasal gebelik bos gebelik dis gebelik gibi bir cok tatsiz ihtimal var. Bu ihtimaller once betanin duzgun yukselmesiyle ardindan kese gorunmesi ve kalp atisinin alinmasi ile son buluyor. Gel gorki canim hamile kaldigin an endise de hayatinin bir parcasi oluyor
🤦🤦🤦

Evet tam da bunlardan korkuyorum çünkü 1 yıl doğum kontrol hapı kullandım salı günü tekrar kan verince netleşir umarım

merhaba değeriniz nasıl oldu.. benim iğneden sonra 16.günüm değerim 9,31 sizce artarmı adetime 4 gün var

Benmde adete 4 gün kala 12.84 cıktı bende merak içindeyim sizin artmışmıydı

Merhaba ben aranızda yeniyim çorluya geleli üç yıl oldu ve çocuk istiyorum ama iyi bir kadın dogum uzmanına denk gelemedim bana çorluda iyi güler yüzlü işinde tecrübeli basarılı doktor önerirmisiniz

Birde şu sorum olucak bu ay klomen kullandım ve adetime 2gün var negatif çıkması normalmi yükselirmi ilk defa kullanıyorum

Merhaba, bende gecikmenin 3. günü 25.02.2021 tarihinde kan verdim BHCG 16,80 çıktı.. Sevineyim mi sevinmeyim arada kaldım. Sizin durumunuz nasıl gelişti

X