Beta hcg negatig

osmb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2024
17
1
39
Kızlarr Günaydın☘️

Benzer durum yaşayan lütfen yanıtlssın🙏🏻🙏🏻🙏🏻

15 mart kürtaj
(Bebeğim kalp atışı alamadım 9 +5)

Kızlar 10 mayıs yumurtalama (20. Gün yumurlama) pik değerlendirdik
Öncesi ve sonraki günleri

Bat 4 gün gecikti.

2 gün önce test yaptım 1,33

Hiç gecikmem olmazdı

(20. Gün yumurladım)

20.gün yumurtlama olduysa üzerine yaklaşık 14 15 gün koymak gerek adet günü için, yani aslında daha gecikme olmamış bence

Beklenen adet tarihim 4 gün geçti, yumurtlama geç oldu .

Test için mi birazdaha gecikme beklemeliyim?

Dediğim gibi yumurtlama üzerinden 14 gün geçince adet olursun normalde, geç yumurtlama olduysa adetin de gecikebilir yani. 10 mayıs yumurtlamaysa beklenen adet tarihini 24 mayıs gibi düşünebilirsin

Dediğim gibi yumurtlama üzerinden 14 gün geçince adet olursun normalde, geç yumurtlama olduysa adetin de gecikebilir yani. 10 mayıs yumurtlamaysa beklenen adet tarihini 24 mayıs gibi düşünebilirsin
Çok teşekkür ediyorum vakit ayırdığın için

Kafam karıştı :)

Yumurtlama her kadında aynı olmayabilir
Lakin adetbtarihinde hiç aksama olmazdı beklenen adet tarihinde

Bugüne kadar hep saat gibi gününde olur.du

Kızlarr Günaydın☘️

Benzer durum yaşayan lütfen yanıtlssın🙏🏻🙏🏻🙏🏻

15 mart kürtaj
(Bebeğim kalp atışı alamadım 9 +5)

Kızlar 10 mayıs yumurtalama (20. Gün yumurlama) pik değerlendirdik
Öncesi ve sonraki günleri

Bat 4 gün gecikti.

2 gün önce test yaptım 1,33

Hiç gecikmem olmazdı

(20. Gün yumurladım)
Benim bir buçuk ay gecikti yinede ne kanda ne idrarda çıktı 45 gün sonra silik çizgi ile öğrenmiştim 7+4te kalp atışı durdu kürtaj oldum 🙂 eğer adetiniz düzenliyse umut var demektir ama yumurtlama üstünden en az 14 gün geçmesi lazım görebilmeniz için umarım vardır 🥰

Çok teşekkür ediyorum vakit ayırdığın için

Kafam karıştı :)

Yumurtlama her kadında aynı olmayabilir
Lakin adetbtarihinde hiç aksama olmazdı beklenen adet tarihinde

Bugüne kadar hep saat gibi gününde olur.du
Evet hanımefendi ama kürtaj olmussunuz belki bu durum geç yumurtlamaniza sebep oldu ve bu yüzden de geç adet olacaksiniz. Önceden de mi 20. Günü yumurtluyordunuz?

Bugün 13.gün garanti olsun hafta içini bekleyelim 🥰

Geçen sene haziran da 2 çatlatma iğnesi oldum 2 dönem

1 kasımda aşılama tutmadı

Sonra doktora ara verelim tedaviye dedim.

Şubat ta doğal yolla hanile kaldığımı öğrendim, rabbim isteyeb herkese nasip etsin
9+4 kalbi durdu.

Rabbim isteyen herkese sağlıkla kolaylık la nasip etsin.

Ben ovülasyon testi kullanmaya başladığım 2. Ay hamilelik oldu.

Bu yazıyı gören okuyan benzer durumda olanlara fayda olur umarım🙏🏻❤️

Evet hanımefendi ama kürtaj olmussunuz belki bu durum geç yumurtlamaniza sebep oldu ve bu yüzden de geç adet olacaksiniz. Önceden de mi 20. Günü yumurtluyordunuz?
Açıkcası telefondaki uygulamadın ilerledim bugüne kadar

Aralık ocak ayında ovülasyon kullanmaya başladım.
16. Gün yumurtalama olmuş ocakta.
Sonra hamile kalmıştım

Kürtaj sonrası bir adet gördüm sonrası yumurtlama takibinde 20. Günü gördü
Yani 10 mayıs

Açıkcası telefondaki uygulamadın ilerledim bugüne kadar

Aralık ocak ayında ovülasyon kullanmaya başladım.
16. Gün yumurtalama olmuş ocakta.
Sonra hamile kalmıştım

Kürtaj sonrası bir adet gördüm sonrası yumurtlama takibinde 20. Günü gördü
Yani 10 mayıs
16. Gün yumurtladiginda kaç gün sonra öğrenmiş oldun yani? Uygulamada da zaten yumutladiktan 14 gün sonra adet gözüküyordur. Sen bu ay daha geç yumurtladin dolayısıyla adet tarihin değişmiş oldu. Hep 20de yumurtlayip 8 gün sonra adet oluyorum diyorsan o zaman sen haklısın. Ama bundan da emin değilsin. O yüzden sen 14 ekle adet tarihini hesapla. Bence 24-25 gibi falan beklenen adet tarihin.

16. Gün yumurtladiginda kaç gün sonra öğrenmiş oldun yani? Uygulamada da zaten yumutladiktan 14 gün sonra adet gözüküyordur. Sen bu ay daha geç yumurtladin dolayısıyla adet tarihin değişmiş oldu. Hep 20de yumurtlayip 8 gün sonra adet oluyorum diyorsan o zaman sen haklısın. Ama bundan da emin değilsin. O yüzden sen 14 ekle adet tarihini hesapla. Bence 24-25 gibi falan beklenen adet tarihin.

33. Gün sonra öğrenmiştim

23 ocak ovülasyon pik- 9 Şubat pozitif

Evet en mantıklısı beklemek
Çünkü ovülasyon ile daha evvelin takibi yok tek done ocak ayı ve buay

Hayırlısını bekleyelim🙏🏻🙏🏻🙏🏻

33. Gün sonra öğrenmiştim

23 ocak ovülasyon pik- 9 Şubat pozitif

Evet en mantıklısı beklemek
Çünkü ovülasyon ile daha evvelin takibi yok tek done ocak ayı ve buay

Hayırlısını bekleyelim🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Hayırlısı olsun umarım hamilelik oluşmuştur 🙏

Benim adet günüm 8 Mayıs bitti 17 Mayıs yumurtlama gösterdi, ama 8 Mayıs ile 17 Mayıs arası hep doğurgan dönem olarak gösterdi.
Batıma 8 gün var siz ce ne zaman test yapmalıyım?

Uygulama 17 mayıs gösterdi diye yumurtlamanın o zaman olduğunu bilemeyiz ovulasyon takibi yapman daha iyi olur ama adet tarihin gelince yap bence testi ya da 1 2 gün geçince, daha net sonuç alırsın erken yapınca negatif çıkabiliyor
Benim adet günüm 8 Mayıs bitti 17 Mayıs yumurtlama gösterdi, ama 8 Mayıs ile 17 Mayıs arası hep doğurgan dönem olarak gösterdi.

Uygulama 17 mayıs gösterdi diye yumurtlamanın o zaman olduğunu bilemeyiz ovulasyon takibi yapman daha iyi olur ama adet tarihin gelince yap bence testi ya da 1 2 gün geçince, daha net sonuç alırsın erken yapınca negatif çıkabiliyor
17 Mayıs olarak gösterdi evet ama bende tam emin olmadığımı için o haftayı aslında bir arayla hep değerlendirdim.aslında ovulasuon almak istedim ama bı ayda geçsin eğer regl olursam ona göre bi daki ay o şekilde takip ederim diye düşünmüştüm

17 Mayıs olarak gösterdi evet ama bende tam emin olmadığımı için o haftayı aslında bir arayla hep değerlendirdim.aslında ovulasuon almak istedim ama bı ayda geçsin eğer regl olursam ona göre bi daki ay o şekilde takip ederim diye düşünmüştüm
Gün aşırı değerlendirdiyseniz belki de tutmuştur hayırlısı olsun

Ovülasyon testi ile mi ilerliyorsunuz

Birde benim gibi sabırsız davranmayın yıpratıyor:)

Adet tarihi bekleyin

Gün aşırı değerlendirdiyseniz belki de tutmuştur hayırlısı olsun
Bir kaç gündür sol karnımda batmalar böyle böyle ara ata ağrı girmeler vardı, hala da karın bölgemde böyle çok tatlı sancılanmalar oluyor bacaklarım çok ağrıyor damlalarım çıkacak şekilde ara ara da kaşık bölgelerimde ağrı oluyor. 3 aylık evliyim biliyorım yeniyim ama çok istediğim için ister istemez her ay bu düşünceye kapılıyorum. Hayırlısı ile bakalım 🙏

Ovülasyon testi ile mi ilerliyorsunuz

Birde benim gibi sabırsız davranmayın yıpratıyor:)

Adet tarihi bekleyin
Hayır, regl takvimleri olur ya hep onlara baktım dediğim gibi ovülasyon bu ay kullanacağım bakalım, daha yeni evliyim ger fırsatı değerlendirmeye çakışıyorum ve çok sabırsızım 😂

Bir kaç gündür sol karnımda batmalar böyle böyle ara ata ağrı girmeler vardı, hala da karın bölgemde böyle çok tatlı sancılanmalar oluyor bacaklarım çok ağrıyor damlalarım çıkacak şekilde ara ara da kaşık bölgelerimde ağrı oluyor. 3 aylık evliyim biliyorım yeniyim ama çok istediğim için ister istemez her ay bu düşünceye kapılıyorum. Hayırlısı ile bakalım 🙏
Rabbim sağlıkla hayırlısını nasip etsin🙏🏻

Ama lütfen ovülasyon yesti ile ilerleyin

X