Beta hcg sonucum iyi mi?

Nevcihan

Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
31
3
35
Merhaba kızlar 2 gün önce test yaptım çok hafif silik çizgi çıktı bugün de kan verdim beta hcg 59.65 çıktı. İyi mi acaba sonucum?

İki gün sonra tekrar kan verin şimdiki değerinizi 2ye katlamış olması gerekli. İnşallah sağlıklı bir şekilde devam eder.🌼

Merhaba kızlar 2 gün önce test yaptım çok hafif silik çizgi çıktı bugün de kan verdim beta hcg 59.65 çıktı. İyi mi acaba sonucum?
İyi tabi hamilesin canim benim ilk 28 çıkmıştı sonra 126 çıktı bı hafta sonra keseyi gördük şuan 6 haftalik

Merhaba arkadaşlar 5ocakta beta test sonucum 23 ,7ocakta 29 çıktı bugün adet tarihimdi 46.7 çıktı sizce kimsayal gebelikmi yardımcı olurmusunuz

Merhaba kızlar 2 gün önce test yaptım çok hafif silik çizgi çıktı bugün de kan verdim beta hcg 59.65 çıktı. İyi mi acaba sonucumge
Gecikmemin üçüncü gününde 58,.. çıkmıştı ama düzenli artış olmadı bende 6 haftalıktan kaybettim ilk göz ağrımı.. Değer güzel ama iki güne bir tekrarla kan tahlilini.

Önemli olan düzenli artış olması şu anki değer hakkında tek başına iyi ya da kötü denemez ☺️
Merhaba. Bende tüp bebek transferinden 12 gün sonra kan verdim. Beta hcg 302 çıktı. Aynı tarihte transfer yaptırdığımız bir arkadaşımın ise 175. İkimizin arasında neden fark var bilen var mı acaba? İkimizde biraz kafaya taktık. O düşük diye ben yüksek diye..

X