Beta hCG sonucum yardım..

Ben 2 testi aynı yerde 1 testi farklı yerde yaptırdım bu sonucu etkiler mi ki? Of ne zor işler aklımda hiç bebek yoktu şimdi böyle olunca her dakikam bunu düşünerek geçiyor.
Yarın tekrar test yaptıracağım dün regl olmam lazımdı hala olmadım bu arada…

Perşembe 17.15
Cuma 15.8
Cumartesi 20.9

Bu nasıl sonuçlar yaaa off belirsizlik adamı hast eder vallahi… bebek için uğraşıp bu sonuçları alanların sabrına hayranım. Biz düşünmemize rağmen böyle olduysak…
Dün regl olmam lazımdı bugün hala yok. Biraz erken davrandım test için ama belirtilerim vardı özellikle wcdeyken sistit gibi ve çok sık idrara çıkınca merakımdan test yaptırdım gecikmem bile yoktu halbuki. Keşke hiç yaptırmasaydım.

Ben 2 testi aynı yerde 1 testi farklı yerde yaptırdım bu sonucu etkiler mi ki? Of ne zor işler aklımda hiç bebek yoktu şimdi böyle olunca her dakikam bunu düşünerek geçiyor.
Yarın tekrar test yaptıracağım dün regl olmam lazımdı hala olmadım bu arada…
böle erken öğrenmek stres yapıyor insanı.. tavsiyem eğer varsa bebeğin için biraz sabırlı ve sakin olman 2 günde bir kan vermek ve hep aynı yerde vermek gerekir .hatta sabredebilirsen bence çarşambaya kadar bekle daha net sonuç alırsın...hayırlısı olsun senin için

Perşembe 17.15
Cuma 15.8
Cumartesi 20.9

Bu nasıl sonuçlar yaaa off belirsizlik adamı hast eder vallahi… bebek için uğraşıp bu sonuçları alanların sabrına hayranım. Biz düşünmemize rağmen böyle olduysak…
Dün regl olmam lazımdı bugün hala yok. Biraz erken davrandım test için ama belirtilerim vardı özellikle wcdeyken sistit gibi ve çok sık idrara çıkınca merakımdan test yaptırdım gecikmem bile yoktu halbuki. Keşke hiç yaptırmasaydım.
Kimyasal gebelik canım artış düzensiz belli bir yerden sonra değerler düşmeye başlıycak ve kanama göreceksin maalesef hakkında hayırlısı olsun inşallah

Merhabalar arkadaşlar,

Ben 35 yaşındayım ve 3 aylık evliyim... Sistit oldum sandım garip bi hissiyat vardı ondan dolayı kan aldırdım ve sonuç 17,15 çıktı. Normalde en son 27 eylülde regl olmuştum ve bu ay için yarın regl olmam lazım... daha kimseye söyleyemedim ne olduğundan emin olmadığımdan.. adetten önce test yaptırıp bu değerleri gören var mı??? Şimdi ne yapmalıyım?

Var canım ben..adetime 7 gün varken öğrendim erken döllenmeydi benim 46.93 çıkmıştı
Hayırlı olsun

Testi aynı yerde hatta ayni saatte vermeniz gerekli belki farklı yaptırdığıniz yer ile alakalı olabilir gönlünüze göre olsun inşallah 🙏🏻

Kızlar

Cumartesi 20ydi bugün 41,38 çıktı.

Şimdi ne diyorsunuz? Nedir durum sizce? Tecrübeli olanların tecrübelerini paylaşmasını rica ediyorum çok karmaşığı imm

Doktora sordunuz mu sonucu sağlıkla ilerlemiyor gibi duruyor sanki ama aynı yerde aynı saatte mi verdiniz kanı ki tecrübeli arkadaşlar muhakkak yazacaktır inşallah hayırlı haberler alırsınız 🙏🏻

Regl olmam gereken tarih cumartesi pazardı bu arada. Bugün regl gecikmemin 2. Günü gibi değerlendirmek lazım. Çok erken öğrendim ben reglden 2-3 gün önce gittim teste.

Regl olmam gereken tarih cumartesi pazardı bu arada. Bugün regl gecikmemin 2. Günü gibi değerlendirmek lazım. Çok erken öğrendim ben reglden 2-3 gün önce gittim teste.
Genelde sağlıklı gebelikte daha hızlı yükseliş oluyor😞 bu testler aynı yerde aynı aynı saatlerde mi yapıldı, o önemli? Eğer öyleyse bence beklemeden bir kadın doğumcuyla görüşün

Kadın doğumcuyla görüştüm, Bana söylenen cumartesinden bugüne 2 kat artmış bu güzel, ayrıca regl öncesi çok erken öğrendiğim için düşük çıkması normalmiş. Şuanda 2 güne bir tahlil istedi. Bir testi farklı yerde yaptırmıştım aynı yerde aynı saatte yaptır dedi. Çarşamba tekrardan gideceğim. En az 66 çıkması gerekiyormuş çarşamba da…

X