Beta HCG sonucum 🌼

Bademiko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
8
4
23
Merhaba kızlar 🌼 adetime 6 gün kala erken gebelik testinde pozitif gördüm sonra 3 gün kala tekrar yaptım baya netti (fotoğraf ekliyorum). Pazartesi günü (adetime iki gün kala) kan testi verdim ve 176 çıktı 🌼 nasıl sizce değer iyi mi hamilelik uygulamalarına göre şuan 4+1 görünüyor bebiş🌼 bir de ikinci kez kan verecek miyim dedim çünkü araştirmalarima göre kan değeri güzel yükseliyor mu diye tekrar alınıyormuş ama aile hekimim birkaç gün daha geçsin öyle alalım dedi

Eklentiler

• IMG_20240201_014149.jpg
    IMG_20240201_014149.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 79
Canım tebrik ederim erken öğrenmişsin ben iki gğne kan verip takip etmiştim kendi doktorum öyle yapalım dedi bekleyedebilirsn hayırlısı olsun 🌼

Hayırlı olsun 🙂 ilk sonucun yüksekliği önemli değil, artış önemli. Ben de iki günde bir kan verip takip etmiştim. 2 günde 2 katına çıkması gerekiyordu diye hatırlıyorum.

Hayırlı olsun 2 gün sonra tekrar kan verin yükselişine bakın derim inşallah sağlıkla ilerler 🥰💐

Zaten benim sonucum üç günde çıktığı için bugün tekrar geleyim mi kan vermeye dedim adetin kaç gün gecikti dedi bugün 2. Gün dedim biraz daha bekleyelim dedi gel artışa bakalım demedi benimde kafam karıştı

X