Beta hcg tahlili yaptıranlar yardım

kızlar merhaba.antibiyotik kullanmak gerektiği için adetime 12 gün kala kan testi yaptırdım2,34 çıktı.hamile olabilirmiyim acaba...tekrar yaptırsammı..ilaçlara başladım bu aradada:KK43:

canım biraz geç oldu ama ben zaten bugün üye oldum:) yinede cevap vermek istedim. sonucuna göre hamiş değilsin gerçi öğrenmişsindir ama değer 5 e kadar negatiftir. beşten sonra pozitif olsada erken öğrenmemekte fayda var çünkü değer belirli bi seviyeye gelmediği sürece doktor tekrar yaptır gel diyip muayene bile etmiyorr. bu aeada ne için ilaç kullandın?

kızlar merhaba.antibiyotik kullanmak gerektiği için adetime 12 gün kala kan testi yaptırdım2,34 çıktı.hamile olabilirmiyim acaba...tekrar yaptırsammı..ilaçlara başladım bu aradada:KK43:

canım bir akadaş adetine 6 gün kala kanda baktırmış çıkmamış adeti gecikince çıkmış kanında bile geç döllenme olayı falan oluyormuş bence adetini bekleseydin keşke ilaçları kullanmadan önce neyse hayırlısı olsun inşallah bebiş varsada bişey olmaz Allah korusun

Merhabalar.. Yeni üye oldum ama uzun zamandır takip ediyorum sizi..
BenİMde adetime 10 gün olmasına rağmen, baş dönmem mide bulantım ve halsizliğim olduğu için beta hcg yaptırdım sonuç 1,20..
Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Merhabalar.. Yeni üye oldum ama uzun zamandır takip ediyorum sizi..
BenİMde adetime 10 gün olmasına rağmen, baş dönmem mide bulantım ve halsizliğim olduğu için beta hcg yaptırdım sonuç 1,20..
Sizce hamile olma ihtimalim nedir?
Çok erken yaptırmışsiniz daha adete 10 gün var diyorsunuz ..testi adet olmazsanız tekrarlayın..bukadar erken belirti olmaz belirtiniz psikolojik olabilir..belirtilet gebeligin en erken 4 veya5. Haftasında olur yani kusma gibi belirtiler...

siderolitescim sana bişi soracağım. kasıklarımda falan ağrı var bu normal mi? bir de benim pazar adet günüm normalde ama beta degeri 98 cıktığı için çarşamba gününe randevu aldım. bu iyi bir zaman mı? bir de kese ne zaman oluşuyor aşırı cahilim bu konularda :KK70:

siderolitescim sana bişi soracağım. kasıklarımda falan ağrı var bu normal mi? bir de benim pazar adet günüm normalde ama beta degeri 98 cıktığı için çarşamba gününe randevu aldım. bu iyi bir zaman mı? bir de kese ne zaman oluşuyor aşırı cahilim bu konularda :KK70:

aaa ne demek canım ben varken cahillik konusunda kimseye laf düşmez ben cahilin dibiyim:) ya ben öyle rahat bir doktora gittim ki benim 14 mayıs gibi adet olmam gerekti ama ben artık duvarları tırmalıyordum kasık ağrısından ve yanıyordum ateş basıyordu dedim ki benim adetim böyle olmaz dur bi test alayım aldım pozitif kan testine gittim 170 çıktı ama 11 mayısta bu anlattığım doktor dediki bekle bende bekledim bekledim dün gittim tabii bu arada kendimi bi alıp balkondan aşağı atmadım araba kullandım işe gittim yola gittim çay kahve stres oo dedimki tutunmuştur işte cahil cesareti:) neyse dün gittim kafadan amcam hvgyi hesapladı oo olmuştur senin gel ultrasonda bakalım dedi göründü kese bebe felan yani adetimin üstünden 15 gün gecikmişti durum öle. benim o kadar ağrım var dı ki annem hamile olmazsın hamilesende düşebilir demişti.allah korusun bişey olmadı inşallah olmazda.ama doktorcum benden en ufak bir kan veya idrar tahlili istemedi oo kese sağlıklı hadi görüşürüz dedi sinir oldum.ilgisiz yani ebeye gitsem daha bi ilgili olurdu

evet cnm çalışmalara başlanmıştı. inş tutunur ve sağlıklı olur kuzucuk :KK70:

olur allahın izniyle kuzucuk:) yaa ben evlendiğimden beri ilkkez hamile kaldığımda gittim kadın doğuma çok tırsarım ben doktordan tabii şimdi tırsmaya başladım doktorda bi tahlil felan istemedi acaba kanım felan yerindemi iyimi bilmiyorum adam baktı bebek büyümüş görünce yolladı beni yaa ay doktorunu iyi seç canım çok önemlii

cnm ne güsel cvplamışsın :nazar: :nazar: :nazar: tesekkur ederim. sen nereye gidiyorsun dr a cnm? ben istanbuldayım. buarada benim de cok agrım sızım var... dayanılcak gibi degil. kanda cıktı ama yarın sabah tekrar bır de ıdrar tahlılı yapıcam. olumsuz bişi olsun istemiyorum. bir de senin özellikle yememeye dikkat ettiğin yeşillik vb var mı? annemle konuştum maydonoz falan yeme dedi. bebeğe zarar verirmiş

cnm ne güsel cvplamışsın :nazar: :nazar: :nazar: tesekkur ederim. sen nereye gidiyorsun dr a cnm? ben istanbuldayım. buarada benim de cok agrım sızım var... dayanılcak gibi degil. kanda cıktı ama yarın sabah tekrar bır de ıdrar tahlılı yapıcam. olumsuz bişi olsun istemiyorum. bir de senin özellikle yememeye dikkat ettiğin yeşillik vb var mı? annemle konuştum maydonoz falan yeme dedi. bebeğe zarar verirmiş

maydanoz adaçayı yeşilçay havuş karaciğer tehlikeli! dikkat et doktora gidince haber ver bana da dua et doğru düzgün bir doktor bulayım ben adanadayım canım.benim midem bulanıyor başıma demirle vuruyolar gibi bir ağrı giriyor bazen ama hepsine değer bebiş büyüsün hemen yaa ben hemen büyüsün istiyorum su ilk 3 ayı sağlıkla atlatmak istiyorum.

Cnm inş çok iyi bir doktor bulacaksın ben inanıyorum kuzum. Adanadasın demek? ay oraların yemekleri çok güzel :) buarada ben o kadar çok yeşil çay içiyordum ki bu iyi oldu bak iyiki sana sormuşum. ben zırt pırt uyuyorum bugun bi de idrar kiti yaptım o da pozitif cıktı :)))

Benım gıbı olanlar varmı ben ılk defa katılıyorum kendımden suphelendım ıdrar testı yaptırdım gunes ısıgında görebılcek sekılde sılık cıktı doktora gıttım doktor göremedı gebelıkyok dedı ama saenın kafan rahatlayacaksa kan testı yapalım dedı 112 cıktı ama olumsuz konustu benı de korkuttu saglıksız gebelık yada dusuk olabılır dedı gunde bır tane kullanılmak uzere progestan verdı vajinal yoldan folık asit verdı yanı anlıcagnız gebesın yada degılsın demedı cok mutsuzum bende bebişime kavusmak ıstıytorum

ben de adetime 7 gün kala hcg kan testi yaptım..1.20 yani negetif çıktı..ama korunmuyorum..adetime de 5 gün var..adetten kaç gün önce idrar testinde çıkar acaba..tekrar kan testi vermek istemiyorum adetim geçmeden..ama bekleyemiyorum da..

X