Beta Hcg yavaş yükseliyor

kehribargz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
20
2
26
Kızlar merhaba beta hcg değerim yavaş yükseliyor ayın 2'sinde 208, 5'inde 546, 9'unda 1096 çıktı. Her iki güne bir iki katına çıkması gerekmiş ama benim biraz yavaş çıkıyor. Bugün doktorum keseyi gördü sizce her şey normal midir? Kesenin görünmesi için erkenmis ama göründü. 5 haftalık gibi gebelik

Kızlar merhaba beta hcg değerim yavaş yükseliyor ayın 2'sinde 208, 5'inde 546, 9'unda 1096 çıktı. Her iki güne bir iki katına çıkması gerekmiş ama benim biraz yavaş çıkıyor. Bugün doktorum keseyi gördü sizce her şey normal midir? Kesenin görünmesi için erkenmis ama göründü. 5 haftalık gibi gebelik
kese görünmesi normal ama bebek görünmesi ve kalp atılı için 2 hafta bekleyin isterseniz

Teşekkür ederim ilk güzel yükselirken doktorum biraz daha yüksek olması gerek dedi ister istemez stres oldum inşallah benim de sağlıklı güzel bir bebeğim olur
Doktor temkinli davranıyor. Size detayli açıklayıp takip edelim yükselişlere bakalim diyebilirdi.
Bebegi kucaginiza alana kadar hic bir doktor ok demez.

kese görünmesi normal ama bebek görünmesi ve kalp atılı için 2 hafta bekleyin isterseniz
Adet gecikmeniz olunca mi test yaptırmıştınız, ben adet gecikmesi olmadan yaptım benim de ilk 13 şubatta yaptığımda 139'du, bugün yaptım 395. Ben de biraz endişelendim doktorla da görüşemedim daha. Ama kese göründüğü için pozitif düşünebiliriz inşallah bebek de oluşsun sağlıkla kalp atışını dinlersiniz inşallah

Adet gecikmeniz olunca mi test yaptırmıştınız, ben adet gecikmesi olmadan yaptım benim de ilk 13 şubatta yaptığımda 139'du, bugün yaptım 395. Ben de biraz endişelendim doktorla da görüşemedim daha. Ama kese göründüğü için pozitif düşünebiliriz inşallah bebek de oluşsun sağlıkla kalp atışını dinlersiniz inşallah
Ay yanlış kişiyi alıntı yaptım galiba burda yeniyim de 😂

Şu anda kesem bir hafta arayla yeteri kadar gelişmemiş. İlk gittiğimde 7.1 idi diğer hafta 8.8 çıktı. Çarşamba günü gideceğim 7. haftaya giriyorum inşallah sağlıklıdır..

Canım benimde boleydı hem ıcerde hemde dışarda kesem oluşmuş sol tüpüm alındı 7.000 kdr beklemiştim bende bi umut ama artık kanam ve ağrıdan duramadım

son reglimin başlangıç tarihi 20 Ocak normalde 19 şubatta regli olmam lazımdı ama olmayınca hemen bir kan tahlili verdim 74 çıktı iki gün sonra 147,6 olmuş iki katına çıkmış aslında ebem de gel dosyanı açalım dedi ama bazı kişileri duyuyorum binlerde değerleri. Anlayamadım sizce normal mi?

Merhaba kızlar adet başlangıç tarihim 20 Ocak idi . Olması gereken tarihi geçtikten sonra 2 kez test yaptım pozitif çıktı ..
geçen hafta doktora gittim ilk hcg testimde (geçen hafta çarşamba )381.2 çıktı ..
tam 1 hafta sonra ki ölçüm de bugün ; 865,60 çıktı
her iki ultrason da kese gözükmedi ve doktorum dış gebelik olabileceğini gebeliği sonlandırılabileceğini belirtip 2 gün sonra tekrar kontrole çağırdı , tekrar bir hcg oranına bakılması gerekiyor diye sizce dış gebelik olabilir mi ? Biliyorum 1500 sonra kese gözüküyor ama bu değerlerin artışına göre dış gebelik denilebilir mi? Var mı böyle tecrübe yaşayan

X