Beta HCG

Dlrrks

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
14
0
Arkadaşlar bir konu hakkında danışmak istiyorum. Başına böyle bir şey gelen var mı merak ettim. Şüpheli ilişki sonrası normal günümden 3 gün önce adet oldum, her zaman ki gibi seyretti. Ama erken olduğum için acaba gebelik var mı endişesiyle kaset test yaptım (ilişkinin üzerinden 11 gün sonra) negatif gördüm biraz daha bekledim. Aşırı mide bulantısı, baş ağrısı, halsizlik olduğu için kanda da baktırdı. Beta HCG 0.100 çıktı. Gebelik yok dendi. İçim rahat etti kanda ki testi ilişkinin üzerinden 23 gün geçince yaptım. Fakat hayatımda ilk defa adetten 3 4 gün önce lekelenmem oldu ve lekelenme öncesi inanılmaz baş ağrısı mide bulantısı ve vücudum ateş gibi oldu 2 saat içinde geçti yaklaşık 5 6 damla civarı koyu kahverengi kırmızıyı andıran bir leke oldu. Benimde aklıma direkt yerleşme kanaması geldi. Bu kadar saydığım şeyden sonra gebe olmak zor ama birkaç yerde geç döllenmeden dolayı böyle olduğu yazıyor. İlişkinin üzerinden 23 gün sonra kan testi yanlış sonuc verir mi? Geç döllenme olayı bunu etkiler mi? Böyle bir şey yaşayan varsa lütfen bilgi verebilirse çok sevinirim.

Lekelenmenizin gebelikle ilgisi yok. Geç döllenme de olsa değer düşük çıkardı biraz ama negatif çıkmazdı.

X