Beta hcg

Ryamm

Anne değil, Anne adayı🙏
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
3.155
3.742
Ben mayısın 21 inde aşılama yaptırdım beta HCG 5.4 çıktı kaset ve erken gebelik testinde de hayalet çizgi olarak çıktı yaptırdığım yeri aradım değer pozitif dedi ama 2 gün sonra tekrar yap yükselmezse olmaz dedi bu değerde yükselen var mı 😔

Ben mayısın 21 inde aşılama yaptırdım beta HCG 5.4 çıktı kaset ve erken gebelik testinde de hayalet çizgi olarak çıktı yaptırdığım yeri aradım değer pozitif dedi ama 2 gün sonra tekrar yap yükselmezse olmaz dedi bu değerde yükselen var mı 😔
Bugün 13 gün olmuş yani geçen süreye göre çok düşük bir değer.. İnşallah en kısa sürede allah nasip eder...... Hepimizin sıkıntısı aynı 😔😔

Bugün kan verdim 32 çıktı tüp bebek ama böyle olup yükselen varmı iyimi 32
2 gün sonra kan verin önemli olan düşük değer değil 2 günde bir 2 katı artması benim bir arkadaşım 26 ile almıştı pozitif sonucu şimdi bebeği 6 aylık oldu

Merhaba değeriniz yukseldi mi ? Bende 29 unda transfer oldum bugün 7. Günümdu ve erkenden test verdim 5.76 çıktı yukselecek mi bilmiyorum 😔 sizin degeriniz yukseldi mi ?

Merhaba değeriniz yukseldi mi ? Bende 29 unda transfer oldum bugün 7. Günümdu ve erkenden test verdim 5.76 çıktı yukselecek mi bilmiyorum 😔 sizin degeriniz yukseldi mi ?
Henüz tekrar kan vermedim pazartesi vericem ama hafif lekenmem oldu pembemsi biraz kırmızıya dönük ve kahverengimsi yerleşme konmak mı oluyor yoksa kimyasal gebelik mi yaşıcam bilmiyorum 😔🤷

Ovitrelle vurulduysanız test yapmak için henüz erken iğnenin etkisi 10 güne anca geçiyor umarım tutar çok zor bir durum gerçekten 😔

Catlatma iğnesi vurmadım 5 in üstü gebe kabul ediliyor inşallah deger katlanır 🙏🙏 sizin için de hayırlısı olsun🙏

Catlatma iğnesi vurmadım 5 in üstü gebe kabul ediliyor inşallah deger katlanır 🙏🙏 sizin için de hayırlısı olsun🙏
O zaman gebesin inşallah 7. Günde güzel bir değer çıkmış benim 12 de 5.4 çıktı 🤦😊

Siz aşılama mı yaptırdınız ? Herkes için hayırlısı ne ıse o olsun inşallah 🙏

Yükseldi mi acaba değeriniz ? İnşallah yükselmiştir ve pozitiftir. Benimde bugün 6.günüm dayanamadım kan verdim beta 2.52 çıktı

X