Beta Hcg

Liliiiik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
27
1
37
Merhaba,

Adet düzensizliğim var Ocakta tarlusal ile regl oldum fakat şubatta regl olmayınca doktorum yine tarlusal verdi ve yine tarlusal ile oldum hormon testi yaptırdım.

Fakat emin olmak için Ben yine de beta hcg yaptırdım üstüne görme vs olmayın diye sonuç 1,20. Sonuç güvenilir midir?

Merhaba,

Adet düzensizliğim var Ocakta tarlusal ile regl oldum fakat şubatta regl olmayınca doktorum yine tarlusal verdi ve yine tarlusal ile oldum hormon testi yaptırdım.

Fakat emin olmak için Ben yine de beta hcg yaptırdım üstüne görme vs olmayın diye sonuç 1,20. Sonuç güvenilir midir?
Canım normalde değerin sürekli 1.20 mi

Sizin ilişki kıyafet üstünden değil miydi yani spermli elinle dokunduğunu mu düşünüyordun öyle hatırlıyorum sanki

Evet öyle düşünüyordum ama onun üstünden zaten neredeyse 10 hafta geçti ama sürekli kuruntu
Ben de aynı şeyi yaşadım reglimi bekliyorum kaygım çok yüksek zevk suyu şüphesi var ben de de dualarını bekliyorum 🥺

Merhaba,

Ben gecikmenin ikinci günü beta hcg 1,20 çıktı. 14 günü ise 131 sonra katlandı. Gebelik planlıyorsan takip et.

X