Beta hcg

bussrraaa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
40
18
26
Arkadaşlar cumartesi saat 19.30 civarı kan verdim 5 gün gecikmiştir 2714 çıktı beta hCG pazartesi yani bugün yine 19.30 civarı kan verdim 4477 çıktı sizce nasıl🙄🙄

Eklentiler

• 1000012490.jpg
    1000012490.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 41
Şuan bir şey söylemek için erken hamileliğin başlarında yavaş seyredip bir anda da normal seyredebiliyor 2 günde bir takip yapmalısınız bikaç gün artışlar mevcut değerinden minimum %60 ve 2x aralığında olmalı

Birkaç gün takip etmelisiniz, değerler iki günde bir iki kat ya da minimum %60 artmış olmalı. Virgül kullanmamışım anlaşılır olması için düzelttim:)

Arkadaşlar cumartesi saat 19.30 civarı kan verdim 5 gün gecikmiştir 2714 çıktı beta hCG pazartesi yani bugün yine 19.30 civarı kan verdim 4477 çıktı sizce nasıl🙄🙄
Ben bu değerle doktora gittiğimde keseyi bebeği görmüştük gayet iyi artmış

Şuan bir şey söylemek için erken hamileliğin başlarında yavaş seyredip bir anda da normal seyredebiliyor 2 günde bir takip yapmalısınız bikaç gün artışlar mevcut değerinden minimum %60 ve 2x aralığında olmalı
1 Nisan'da randevum var. Çarşamba günü kan vermeye gideyim mi yoksa 1 Nisanı mı bekleyeyim?

Randevum 1 nisanda daha erken randevu malesef bulamadım sürekli kan vermekte istemiyorum çarşamba bidaha vermeli miyim sizce yoksa 1 nisanı mı beklemeliyim
İçiniz rahat edecekse kan verebilirsiniz ama sonucu bi doktora gösteremedikten sonra kanlar boşa gidiyor sanki 🤭

1 Nisan'da randevum var. Çarşamba günü kan vermeye gideyim mi yoksa 1 Nisanı mı bekleyeyim?
Bence verin hem değerinizi takip etmiş olursunuz hem de kan vermenizin bir zararı yok tersine her kan verdiğinizde kanınız yenileniyor. Şuanki değerleriniz normal görünüyor inşallah sağlıkla ilerler🙏🏻

Doktor sadece keseyi gördü 2 hafta sonra tekrar geldi adet tarihime göre 5 hafta 2 gün sadece keseyi görmesi normal mi doktor daha çok küçük normal dedi ama aklıma takıldı sizde nasıl olmuştu
belki geç döllenme olmuştur bebek henüz oluşmamış olabilir inşallah sağlıklı şekilde gelişir ve gönlünüzdeki olur :KK200:

X