beta hcg

C

cananyasin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cananyasin
slm kızlar bılenınız vardır daha oncede konu acmıstım yengem kan testı yaptırmıs ve negatıf cıkmıstı bugun tekrar yaptırdık ve sonuc pozıtıf cıktı adetı 1 hafta gecıkmıstı degerı 173 bu deger sızce normal mı doktora gosterdık 2 gun sonra tekrarlayın dıs gebelık olabılır dedı bunu soylemesındekı neden cıkan degerden mı kaynaklanıyor

• Konu Sahibi cananyasin
slm kızlar bılenınız vardır daha oncede konu acmıstım yengem kan testı yaptırmıs ve negatıf cıkmıstı bugun tekrar yaptırdık ve sonuc pozıtıf cıktı adetı 1 hafta gecıkmıstı degerı 173 bu deger sızce normal mı doktora gosterdık 2 gun sonra tekrarlayın dıs gebelık olabılır dedı bunu soylemesındekı neden cıkan degerden mı kaynaklanıyor

::S:S:S sana yardımcı olmak isterdim ama deger biraz düşük sanırım bekleyin tekrar yaptırsınız yükselirse hamileliktir

• Konu Sahibi cananyasin
cananyasin değerin her geçen gün artması gerekiyor tekrar test yaptıgınızda değer artmamıssa dış gebelik demektir.

değer düşük olduguna göre yeni bir gebelik korkacak bişey yok inşallah değer artmış olur 2 güne :)

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi cananyasin
canım geç döllenmede olabilirrr inşallah öledirrrr:)

• Konu Sahibi cananyasin
gec döllenmedir cnm doktor keseyi göremediyse ondan ole demiştir dıs gebelik ole anlasılabilem bisey degil bnm 4 gün gecikmisti degerm 198 di ama bnmki dıs gebelikti deger düsük yada yüksek belli etmiyor malesef insanlah saglıklı bi gebeliktir...

X