BETA ÖNCE POZITIF SONRA NEGATIF CIKTI

bsr4

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
74
10
26
Hanımlar acil yardım lütfen bu durumu yaşayan oldu mu
Düzenli adet gören biriyim . Adet gecikmemin 2. gununde beta verdim 1.20 cikti . 10. gunu tekrarlardim 31.95 pozitif cikti 2 gun sonra tekrarladim ve tekrar 1.20 cikti . adet gormedim kanama veya lekelenmem olmadi bu yuzden dr kimyasal gebelik ihtimalini eledi . bu durumu yasayan oldu mu suan sa gecikmemin 14. gunundeyim lütfen bilgisi olan yardim etsib 🥲

Hanımlar acil yardım lütfen bu durumu yaşayan oldu mu
Düzenli adet gören biriyim . Adet gecikmemin 2. gununde beta verdim 1.20 cikti . 10. gunu tekrarlardim 31.95 pozitif cikti 2 gun sonra tekrarladim ve tekrar 1.20 cikti . adet gormedim kanama veya lekelenmem olmadi bu yuzden dr kimyasal gebelik ihtimalini eledi . bu durumu yasayan oldu mu suan sa gecikmemin 14. gunundeyim lütfen bilgisi olan yardim etsib 🥲
Peki kimyasal degilse neyden olabilirmiş doktor bisey demedi mi?

dr testlerin negatif ciksa bile hala adet olmadigin icin gebelik suphen devam ediyor dedi . duphaston verdi 5 gun kullan regl olmazsan gel test ver bir daha bakalim dedi . eger hamilelik vs varsa duphaston zarar verecek bi ilac degil korkma dedi bakalim regl olacak miyim 😏

Peki kimyasal degilse neyden olabilirmiş doktor bisey demedi mi?
dr testlerin negatif ciksa bile hala adet olmadigin icin gebelik suphen devam ediyor dedi . duphaston verdi 5 gun kullan regl olmazsan gel test ver bir daha bakalim dedi . eger hamilelik vs varsa duphaston zarar verecek bi ilac degil korkma dedi bakalim regl olacak miyim

X