BETA YAVAŞLAMAYA BAŞLADI

hncr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
10
2
23
İyi akşamlar bugün kontrolüm vardı doktor çok ilgili değildi öylesine sorun yok dedi ama benim içim rahat değil betamin 2 katı şeklinde artmadigini düşünmeye başladım. Normalde keseyi görürüm umuduyla gittim fakat kese görünmedi bu yüzden beta istendi çıkan sonuçtan sonra 1 hafta sonra gel dedi

1 Mayıs 75
2 Mayıs 106
4 Mayıs 196
6 Mayıs 363
8 Mayıs 827
13 Mayıs 2800
Hesaplamalarıma göre bugün verdiğim kanda 4608 çıkması gerekiyor hepsi aynı hastane değil bu arada ama bu kadar fark olmaması gerektiğini düşünüyorum müthiş bir morel bozuklugu yaşıyorum bu şekilde olup herşey normal ilerleyen oldu mu

İyi akşamlar bugün kontrolüm vardı doktor çok ilgili değildi öylesine sorun yok dedi ama benim içim rahat değil betamin 2 katı şeklinde artmadigini düşünmeye başladım. Normalde keseyi görürüm umuduyla gittim fakat kese görünmedi bu yüzden beta istendi çıkan sonuçtan sonra 1 hafta sonra gel dedi

1 Mayıs 75
2 Mayıs 106
4 Mayıs 196
6 Mayıs 363
8 Mayıs 827
13 Mayıs 2800
Hesaplamalarıma göre bugün verdiğim kanda 4608 çıkması gerekiyor hepsi aynı hastane değil bu arada ama bu kadar fark olmaması gerektiğini düşünüyorum müthiş bir morel bozuklugu yaşıyorum bu şekilde olup herşey normal ilerleyen oldu mu
Doktor sorun yok dediyse yoktur canım kendine bebeğine stres yaşatma

Aynı yerde aynı saatte baksaydin daha iyiydi canım ama sorun yoktur inşallah başka doktorada gidebilirsin ilgisizse eğer

1 Mayıs 75
2 Mayıs 106
4 Mayıs 196
6 Mayıs 363
8 Mayıs 827
13 Mayıs 2800
Keşke aynı hastanede verseydınız fark ondan oluşmuştur vajınal sekılde görülme olasılığı vardı belkı haftaya daha net belli olur

X