Beyaz eşya da önereceğiniz markalar nelerdir

Neadmisarkadas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
10
3
30
Merhaba kızlar, eski konuları okudum bir çok araştırma yaptım ama işin içinden çıkamadım. Eski tarihli yorumlardan ziyade güncel yorumlar almak istediğim için başlık açıyorum. Şöyle ki yeni evleneceğim ve çeyizime alacağım beyaz eşya markasına karar veremedim aynı fabrikanın ürünü olduğu için bosh ve Profilo arasında gidip geliyorum ama Profilo hakkında çok fazla kötü yorum var. Arçelik ve Vestel istemiyorum bu kesin :) ama Profilo Beko ya da bosh ürünleri arasında çok kararsızım çamaşır ve bulaşık makinesi olarak bosh buzdolabı olarak Profilo düşünüyorum ki bunun tam tersini öneriyorlar :) fırın konusunda hiç bir fikrim yok siz neler aldınız ya da neler önerirsiniz acil yardım lütfeeeeennnn

Profilo ve arçelik buz dolabım profile 7 sene oldu evleneli maşallah 41 kere hiç sorun olmadı ve çookk memnunum
Arçelik elektrikli süpürgem 7 senedir daha yeni motoru arıza yaptı yenisini taktırdım ve ondanda çok memnunum
Vestelden uzak dur hemen bozuluyor çamaşır makinem vesteldi 3 kez bozuldu en son arçelik aldım 2 senedir maşallah tıkır tıkır
Tv samsung benim çok memnunum

Profilo ve arçelik buz dolabım profile 7 sene oldu evleneli maşallah 41 kere hiç sorun olmadı ve çookk memnunum
Arçelik elektrikli süpürgem 7 senedir daha yeni motoru arıza yaptı yenisini taktırdım ve ondanda çok memnunum
Vestelden uzak dur hemen bozuluyor çamaşır makinem vesteldi 3 kez bozuldu en son arçelik aldım 2 senedir maşallah tıkır tıkır

:dua::KK9:
Bu arada bulaşık makinemde profilo oda hiç arıza falan yapmadı maşallah tıkır tıkır

Cevap için çok teşekkür ederim benim annem yeni Arçelik bulaşık makinesi aldı ve köpüklü bırakıyor bu yüzden Arçelik ten uzak durmak istedim supurgemi Philips aldim ondan çok memnunum diğer önerilerinizi de dikkate alacağım :)

Cevap için çok teşekkür ederim benim annem yeni Arçelik bulaşık makinesi aldı ve köpüklü bırakıyor bu yüzden Arçelik ten uzak durmak istedim supurgemi Philips aldim ondan çok memnunum diğer önerilerinizi de dikkate alacağım :)
Bulaşık makinesi profilo al derim süper yıkıyor ve cidden sağlam marka

Arçelik’ten uzak dur bencede Benim akrabam Arçelik olduğu icin mecbur Arçelik aldım ve bulaşık makinem kurutmuyo en son modelini aldım bide 1 buçuk yıl oldu hala bozuk hep ıslak kalıyo bulaşıklar

Arçelik’ten uzak dur bencede Benim akrabam Arçelik olduğu icin mecbur Arçelik aldım ve bulaşık makinem kurutmuyo en son modelini aldım bide 1 buçuk yıl oldu hala bozuk hep ıslak kalıyo bulaşıklar
Eskisi kadar kaliteli uretmediklerini söylüyorlar teşekkür ederim yorumunuz için benim de aklımda bosh ve Profilo var güzel bir karar verebilirim umarım

Bütün beyaz eşyalarınız bosh mu ve buzdolabiniz no frost mu acaba bir de low frost diye bir şey çıkarmışlar bu teknolojiye ayak uydurmak çok zor :)
Canim benim evimde hersey Arçelik maalesef beyaz eşyalarım siyah camlı . En son olan seriden almama rağmen kötü olan var aralarında . Mesela fırının arka kösesi yakıyor . B.makinesi kurutmuyo falan filan . Görümcem herseyini bosh aldı ve gayet güzel çok memnun bosh kullananlar çok var çevremde hiç sıkıntı duymadım .

Beyaz eşya gerçekten şans işi o kadar para ödedikten sonra böyle talihsizlikler yaşamak çok üzücü teşekkürler yorumunuz için bosh diğer markalara göre açık ara önde gidiyor :)

X