Bulaşık Makineleri BEYAZ EŞYA ÖNERİSİ

En kaliteli beyaz eşya markası hangisi?

• Ankete Katılan
    21
Ben Profilo’nun bulaşık, çamaşır Makinesi buzdolabını kullanıyorum çok memnunum

bu arada bulaşık makinesi için fairy platinium kullanıyorum. biraz pahalı ama hiçbir eşyamı çizmedi çatlatmadı hatta pus bile yapmadı. tabağım çanağım yepyeni. he bir de sana tavsiye
asla çok çok akıtıp koyma ben bildiğin kurumuş lekelerle atıyorum tava tencere tabak bardak
hiçbir şey olmuyor
bulaşık makinesini şımartırsan hep öyle gider dediler. bende şey mantığı var akıtacaksam neden makineye atıyorum 😂😂😂
Ay valla al benden de o kadar kayınvalidem neredeyse sabunlayıp öyle koyuyor makinenin içine 😀 bende öyle çok su akıtmıyorum adı üstünde bulaşık makinesi o yıkamıcaksa niye kullanıyoruz öyle değil mi 💪🏻

Maşallah hayırlı olsun evliliğin, o markayı da araştırayım bi o zaman. Bana modellerin isimlerini yazabilir misin
9897B751-D98E-4976-A50C-F98B9A1DF2FA.png

Eklentiler

• BA847D60-67D2-475C-9DEC-59602012BC21.jpeg
    BA847D60-67D2-475C-9DEC-59602012BC21.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 185
  • BF93F807-78F4-4A04-AE01-F0B3CFF4ACA2.jpeg
    BF93F807-78F4-4A04-AE01-F0B3CFF4ACA2.jpeg
    67 KB · Görüntüleme: 100
Beko iyi temizliyor mu peki bulaşıkları, çamaşır makinesi falan? Bazı markaların çamaşır makinesi leke bırakıyormuş
Bulasik makinem cok guzel o zaman en yuksek modeli i almistim camasir makinesinin tek begenmedigim yonu temizliyor ama yikarken kopuk kopuk sulu bi sekilde yikamiyor

Bulasik makinem cok guzel o zaman en yuksek modeli i almistim camasir makinesinin tek begenmedigim yonu temizliyor ama yikarken kopuk kopuk sulu bi sekilde yikamiyor
Anladım, çok sağolun. Beyaz eşya da şans işi malesef biri aynı markayı önerirken diğeri sakın almayın diyor ne yapacağımı şaşırdım bende :kızgın:

aslinda fazla sans meselesi degil.
her markanin üstün oldugu üzünler var.

ben alman markalarini sayim size:
bosch- buzdolabini sahane yapiyor ama pompali aletlerde (camasir makinasi vs. fazla basarili degil)
siemens: zaten bosch firmasindan cikiyor- kücük ev aletlerinde süper (mixer vs.) ama büyük ev aletlerinde orta sinif- düsük segmente oynayan bir marka
bauknecht: eskiden her ürünü ömürlük olan ama son 5 seneden beri cercöp satan bir marka
Miele: bu yukardakilerin krali- neyi alirsaniz alin en kralini almis olursunuz. ömürlük. Pahali ve görünüm olarak nine ürünü gibi ama gercekden bir canavar. benim ev aletlerimin tümü Miele.
Neff: Mieleden daha pahali ama aldigin zaman basin rahat. 42 senedir ayni camasir makinasini kullanir teyzem.
Gagenau: el yakar. bence hic bakma bile :) Beyaz esyanin Kralinin krali ama cok pahali.

neyse, bence Miele. en azindan camasir makinasi ve bulasik makinasi icin

aslinda fazla sans meselesi degil.
her markanin üstün oldugu üzünler var.

ben alman markalarini sayim size:
bosch- buzdolabini sahane yapiyor ama pompali aletlerde (camasir makinasi vs. fazla basarili degil)
siemens: zaten bosch firmasindan cikiyor- kücük ev aletlerinde süper (mixer vs.) ama büyük ev aletlerinde orta sinif- düsük segmente oynayan bir marka
bauknecht: eskiden her ürünü ömürlük olan ama son 5 seneden beri cercöp satan bir marka
Miele: bu yukardakilerin krali- neyi alirsaniz alin en kralini almis olursunuz. ömürlük. Pahali ve görünüm olarak nine ürünü gibi ama gercekden bir canavar. benim ev aletlerimin tümü Miele.
Neff: Mieleden daha pahali ama aldigin zaman basin rahat. 42 senedir ayni camasir makinasini kullanir teyzem.
Gagenau: el yakar. bence hic bakma bile :) Beyaz esyanin Kralinin krali ama cok pahali.

neyse, bence Miele. en azindan camasir makinasi ve bulasik makinasi icin
Önerileriniz için çok teşekkürler miele markasını araştıracağım.

X