Beyaz eşya ve koltuk takımı derdi

Teşekkür ederimm alman üretimi olmasına dikkat edicem

Teşekkür ederimm yorumlarınız çok kıymetli

Biz Siemens falan baktık ilk sonra, orta modeller alınıyordu. Sonra gittik arçeliğe gittik en son modelleri alabiliyorduk ve toplu alınca mikrodalga ve davlumbaz hediye etti internet ana sayfası üzerindeki fiyatlarına baktık indirimli almıştık o zamanlar... toplu almanın avantajı indirim olması yapan satış mağazası bulursan tabi :)

Şuan eşyalı kiralık ev de kalıyorum memur olduğum için. Koltuk sırtlığı girintili çıkıntılı ve burası inanılmaz tozlu bir il temizlemek ölüm gibi. O yüzden sırtlığı düz olması da önemli benim için. Teşekkür ederim sağ olunnn

Çeyiz sepeti falan var da onlar bana hiç güven vermiyor. Sanki satılmayan ürünleri kakalıyorlar gibi hissediyorum

Bosch Siemens profili Arçelik den birini al derim. Tw olarak Samsung Lc güzel.
Beyaz eşya Enza home dan almıştık evlenirken 10 sene oldu hala taş gibi duruyor
Pahalı evet ama sürekli mobilya değişmiyor bir kez alınıyor 15 20 yıl kullanılıyor o yüzden ben fiyata bakmamıştım

Çeyiz sepeti falan var da onlar bana hiç güven vermiyor. Sanki satılmayan ürünleri kakalıyorlar gibi hissediyorum
Yok çeyiz sepeti alma zaten, modelleri sen seç özelliğine göre orada internetteki fiyatını da bil, ona göre pazarlık yap. Çeyiz paketi bütçesi az olan için mantıklı

Mesela çamaşır makinesinde kilo olarak 9 kilo dendi. Onu cebe attım. Program veya sıkma devri olarak en çok nelere dikkat etmeliyim?
1200 devir gayet yeterli oluyor. Bebek için alerjik hassas yıkama özelliği olursa harika oluyor . Onun dışında hemen hemen hepsinde aynı programlar oluyor

Bu 4 markanın hepsi kalite olarak aynı mı fiyat olarak çok farklılar insan şaşırıyor

Yok çeyiz sepeti alma zaten, modelleri sen seç özelliğine göre orada internetteki fiyatını da bil, ona göre pazarlık yap. Çeyiz paketi bütçesi az olan için mantıklı
Tamamdır teşekkür ederim, valla iyi ki buraya sormuşum şuan öyle mutluyum ki

Neden bundan uzak duralım büyük diye mi
Konforsuz, batıyor düğmesi, kir-toz tutuyor detaylı süpürmek lazım arasına giriyor, silerken ayrı dert tek tek, iplik atsa düğme çıksa servis derdi ayrı ıvır zıvır ... ama göze güzel geliyor mu geliyor alırım cefasını da çekerim diyenler için bir seçenek

geçen sene evlendim. kurutma makinası aşırı tavsiye ediyorum durumunuz müsaitse gerekirse yemek takımından ıvır zıvırdan kısın kurutma makinası alın bence. biz mobilyayı inegölden aldık çok memnunuz kumaşı babyface ya da taytüyü olması lazım kedim var tırmalayamıyor hem de üstüne bir şey döküldü mü ıslak mendille bile silsen geçiyor koyu renk almanı tavsiye ederim biz haki yeşili aldık. beyaz eşyada bulaşık makinasını öyle 5-6 programlı almana gerek yok ben evlendiğimden beri tek programını kullanıyorum çamaşır makinem 9 kg yeterli gelir sana da. buzdolabımı alttan buzluklu aldım çekmeceli olması her şeyi sığdırmamı sağlıyor bu sayede ve düzenini çok daha kolay yapıyorum bir şey alırken diğerleri düşmesin diye uğraşmıyorum bu sayede. airfryer dyson ve robot süpürgemi evlendikten sonra aldım çalıştığım için elim ayağım oldular. tv samsung aldık çok memnunuz.

Ya bu iş biraz değişiyor. Benim buzdolabı bulaşık makinesi Siemens. Bulaşık makinesinden memnun kalmadım. Biraz doldurunca iyi yıkamıyor. Ama buzdolabım şahane. Çamaşır makinesi son anda karar değiştirip Samsung aldım şu kapağında yıkama anında eklenenlerden benim aşırı işimi gördü. Hele bebek geldikten sonra iyiki dedim. Tv lg Samsung sony marka var. Kesinlikle lg diyorum. Koltuk takımı Enza ve Doğtaş var. Ben enzayı daha çok seviyorum. 5yılı geçti hala satılıyor aynı takım. Çok rahat hiç de çökme olmadı kumaş eskimedi heralde kırılana kadar atmam. Diğer eşyaları ikea aldım. Yatak dolap kitaplık memnunum ama tv sehpası çocuk vurdukça kaplaması çıktı. Büyümesini bekliyorum atıcam. Öyle yani.

Ben de Ağrıda yaşadığım için kurutma makinesi almak istiyorum açıkçası malum burda yaz 2 gün falan. Süpürge dyson v12 ile v15 arasında kaldım ama v15in mandal sistemi hiç hoşuma gitmedi o yüzden v12 alacağım. Beyaz eşyada hangi markayı öneriyorsunuz peki

Teşekkür ederimm yani çamaşır makinesinde bir kıstas da sonradan eklenebilir olması değil mi? Ben de çoğu zaman aaa keşke bunu da atsaydım diyorum mesela mantıklı aslında.

Çamaşır makinesini küçük alma hacmini, yaaa siz iki kişisiniz ne kadar çamaşır çıkacak diyeni sallama, sonsuza dek iki kişi olmuyorsun çalışıyorsan her gün çamaşır çıkıyor zaten, hele bebek varken her allahın günü çalışıyor, yorgan yıkanıyor, battaniye , güneşlik , mont derken ...
Kurutma çamaşır makinesi bir arada olan modellerden kaç , devir yüksek al , istediğine ayarlıyorsun zaten...
Alacaksan ikisini ayrı ayrı al :) Ktrmtm

Ha bir de kesin dikey ve robot süpürge al ben çalışan biriyim benim göz bebeklerim onlar en sevdiklerim

Al al kurutma makinesi gereksiz diyenleri kınıyorum 15 senedir nerdeyse baba evi dahil kendim de kullanıyorum mis gibi

Robotu evlendikten sonra da alırım diye düşünüyorum ama kesin almak istiyorum. Aynen, çamaşır kurutma bir olanları hiç düşünmedim zaten, haklarında hiç iyi şeyler duymadım m

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…