Beyaz Eşyalarımızı Aldık (Resimli)

_loading_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
1.686
2
Dün beyaz eşyalarımız aldık kızlar nişanda sonraki gün alıcaktık ama
baya araştırdım durdum vestel alıcaktım ama nedense birden arçeliğe döndüm
bu ürünleri kullanan varmı nasıldır?

Buzdolabım

Model No 5233 NMBE

Peşin Fiyatı 1.504,00 TL

Buzdolabı Tipi

Tipi Nofrost

Genel Özellikler

Soğutucu Net Hacmi (lt) 325

Dondurucu Net Hacmi (lt) 90

Kontrol Sistemi Mekanik

Dondurma kapasitesi (kg/24 s.) 5

Renk Beyaz

Yıldız sınıfı ****

Hijyen özelliği Koku filtresi(Hijyen+)

Kapı Yönü değiştirebilme Var

Su pınarı -

Su pompası -

Dondurucu-Soğutucu Özellikleri

Gövde raf tipi Cam

Kapı raf tipi Şeffaf

Dondurucu Özellikleri

Hızlı dondurma bölmesi -

Buzluk Buzmatik

Çekmece adedi -

Dondurucu Bölümde Aydınlatma -

Soğutucu Özellikleri

Sıfır derece bölmesi Var

Şişelik/şaraplık İçiçe Geçen

Sebzelik Kayar-Çift

Ikinci Kat Sebzelik Var

Kapı rafı altında hareketli saklama kabı Üçlü

Katlanabilir tel raf -

Güvenlik ve Performans Özellikleri

Enerji Performansı A

Elektrik tüketimi (kWh / 24 Saat ) 1,348

Kilit -

Ölçüler

Yükseklik (cm) 179

Genişlik (cm) 70

Derinlik (cm) 72

Bulaşık makinam

Model No 6230

Peşin Fiyatı 776,00 TL

Genel Özellikler

Yemek Takımı Kapasitesi 12

Renk Beyaz

Program sayısı 3

1/2 Yük -

Parlatıcı Göstergesi -

Tuz Göstergesi Var

Program Takip göstergesi Var

Zaman Programlama -

Kalan Zaman Göstergesi -

Ekran -

Çocuk Kilidi -

Doluyken üst sepet yükseklik ayarı -

Üst sepet yükseklik ayarı -

Alt sepet katlanır teller -

Sensör -

Auto programı -

Süper/yoğun program Var

Hızlı program -

Hassas program -

58 dakika program Var

Süper Mini 20 dk

Kurutma sistemi Normal

Karma prg -

Hızlı fonksiyon -

Extra sessiz fonks. -

Extra hijyen programı -

Güvenlik ve Performans

Gürültü/ses seviyesi (dBA) 52

Enerji Performansı A

Yıkama Performansı A

Kurutma perf B

Su tüketimi (lt) 16

Elektrik tüketimi (kWh / 24 Saat ) 1,05

Su taşma emniyeti Var

Aksesuarlar

Şişe Teli -

Yükseklik ayarlı fincan rafları Var

Çok amaçlı servis sepeti -

Ölçüler

Yükseklik (cm) 85

Yükseklik ayarı (+cm) 1,5

Üst tablasız yükseklik (cm) 82

Genişlik (cm) 59,8

Derinlik (cm) 57

Çamaşır makinam

Özel Alaşımlı Dinamik Rezistans (DÜNYADA TEK)
En sert sularda bile çalışabilen, kireçten zarar görmeyen, ekonomik ve 100 kat dayanıklı rezistans. (Normal Çamaşır Makinesi Rezistanslarına Göre 100 Kat dayanıklı olduğu testlerde kanıtlanmıştır.)

- 7 kg Maksimum Çamaşır Kapasitesi ile, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlar.

- LCD Ekran ile, program aşamaları, program süresi ve programın bitişine kalan zaman rahatça izlenebilir, ekran üzerinden sıcaklık ,sıkma hızı ayarı ve zaman programlama seçimi yapılabilir.

- Su jeti ile, çamaşırların hızla ıslatılması sağlanır ve yıkama performansı en ileri seviyelere çıkar.

- Hızlı 14 programı , hemen yıkanması gereken birkaç parça , yaklaşık 2 kg az kirli çamaşırı, 30oC’de 14 dakikada yıkayıp kurutmaya hazır hale getirir.

- Hızlı ve Günlük Programı, az veya normal kirli çamaşırları 0-90 oC sıcaklık aralığında, 34 ila 92 dakika sürede yıkayabilir. Kullanıcının ihtiyacına göre, farklı alternatif yıkama sıcaklık ve süresinden oluşan bu program, kısa sürede az kirli tam yükte yıkama yapabilme ihtiyaçları için son derece idealdir.

- Perde Programı ile, hassas tül perdeler gönül rahatlığı içinde yıkanabilir. Tül programına özel son sıkma ile perdeler yıpranmadan temizlenir.

- HıJYEN Programı, daha uzun ısıtma ve yıkama süresi ile dört durulama yaparak alerjisi olan kişiler, bebek çamaşırları vs. için son derece hijyenik temizlik sağla.

- KARMA 40 programı, renkli ve beyaz ayrımı yapılmış, pamuklu, sentetik gibi farklı cinsteki çamaşırların bir arada problemsiz bir şekilde yıkanmasını sağlar. Bu sayede, yıkama yapabilmek için makinenin tam dolmasını beklemek ve çamaşırları ayırmak zorunluluğunu ortadan kaldırır.

- Gömlek 40 Programı, hassas yıkama özelliği ve program sırasında otomatik devreye giren kırışık azaltma fonksiyonu sayesinde gömlekleri yıpratmadan, en az seviyede kırıştırarak özenle yıkar. Program, narin kumaştan yapılmış gömlekler için de sıcaklığı 0C’ye kadar azaltma ve sıkmayı iptal etme seçeneği sunar.

- Elde yıkama programı, çamaşırların birbiri ile sürtünmesini ve suya çarpmasını en aza indirilmekte, çekme, keçeleşme ve şekilsel bozulmalar önlenmekte ve Elde Yıkama hassasiyeti sağlamaktadır. Yalnızca elde yıkanabilir uyarısı bulunan, hassas çamaşırlar gönül rahatlığı ile makinede yıkanabilir. Yavaş ve dengeli hareketler ile çamaşırları zarar vermeden yıkar, çamaşırların ömrünü uzatır. Elde yıkama zahmetine katlanmak ve ekstra zaman harcamak zorunda kalınmaz.

- Ön yıkama fonksiyonu ile çok kirli çamaşırlara, ana yıkama öncesi ilave bir yıkama yapılabilir.

- Hızlı yıkama fonksiyonu ile az kirli çamaşırların daha kısa sürede yıkanması sağlanarak, hem zamandan hem de elektrikten tasarruf eder.

- ılave su ile yıkama fonksiyonu sayesinde, istenirse daha bol su ile yıkama ve durulama yapılabilir.

- Kırışık azaltma fonksiyonu, pamuklu ve sentetik programlarında özel tambur hareketleri ve sıkma profili uygulayarak, yıkama sonunda çamaşırların daha az kırışık çıkmasını sağlar.

- Suda bırakma fonksiyonu ile seçilen programda yumuşatıcının alındığı son durulama suyunda çamaşır bekletilir. Bu sayede çamaşırların kırışması engellenir.

- Özel yapısı ile çok daha uzun ömürlü olan Dinamik Rezistansı, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.

- Kademeli Devir seçimi ile, 0 (sıkma iptal) – maksimum sıkma devri arasında sıkma devri ayarlanabilir. Ayrıca, istenirse seçilen programda yumuşatıcının alındığı son durulama suyunda çamaşırlar bekletilebilir. Bu sayede çamaşırların kırışması engellenir. Bu fonksiyon sıkma seçimlerinin arasında yer almaktadır.

- Su Taşma emniyet sistemi , makinenin almış olduğu su miktarını , ölçerek kontrol eder ve bu sayede fazla su alınması durumunda ortaya çıkabilecek su taşmalarını önler.

- Çocuk kilidi ile makinenin çalışması boyunca, başka birisinin program akışını etkilemesine engel olur.

- Enerji Tasarrufu Göstergesi ile, yapılan program seçiminin ekonomik olup olmadığı konusunda uyarı vererek , daha ekonomik kullanım imkanı verir.

- 180° açılan 34 cm’lik XL Büyük Yükleme Ağzı sayesinde bornoz, çarşaf gibi büyük parça çamaşırlar makineye kolaylıkla zorlanmadan yüklenebilir.

- Kalan zaman özelliği ile, program seçimi sırasında seçilen programın süresi ve yıkama sırasında programın bitmesine kadar kalan zaman, LCD EKRANDAN rahatça takip edilebilir.

- Zaman programlama özelliği ile, program bitişi 24 saate kadar programlanabilir. Böylelikle makine, tekrar müdahaleye gerek olmadan belirlenen saatte programa başlar ve çamaşırları yıkar. Bu özellik, gün boyu evde bulunulmayacak durumlarda, eve dönüş saatinde çamaşırların yıkanmış olarak hazır edilmesi için kullanılabilir.

- Elektronik Su Kontrol Sistemi ile, makine yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın cinsine ve miktarına göre en hassas şekilde hesaplar ve otomatik olarak ayarlar. Gereksiz fazla su harcamaz ; ayrıca hem zaman hem de enerjiden tasarruf eder. Bu özellik sayesinde, makinenin tam dolması beklenmeden az miktarda çamaşır bile ekonomik olarak yıkanabilir.

- Akıllı kontrol sistemi ile, programlamayı son derece kolaylaştırarak, seçilen çamaşır türüne göre sıkma devri ve sıcaklık seçeneklerini otomatik olarak sınırlandırır. Böylece sentetik, yünlü gibi çamaşırları, yüksek sıcaklıkta yıkama ya da yüksek devirlerde sıkma gibi hatalara karşı güvenceye alır.

- Dengesiz Yük Kontrol sistemi sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışır.

- Elektronik program takip göstergesi, programın hangi aşamada olduğunun bilinmesine olanak sağlar.

- Acil su boşaltma hortumu sayesinde makine içindeki su elektrik kesintisi gibi durumlarda rahatlıkla bir kaba boşaltılabilir.

canım buzdolabın ve bulaşık makinen benimkinden çok memnunum inşaallah sende olursun güle güle kullan.

güle güle sağlıkla kullan
bulasık makinandan ve buzdolabının aynısından bizim kendi evimizdede var makina iyi hiç problem yok ama biz buzdolabından memnun değiliz yiyecekleri cok saklamıyor vede cok hafif mazemeden yapılmış ama gerci şimdi hepsi öyle arcelik iyidir yinede
bende kendiminkileri ordan aldım a.s.

güle güle sağlıkla kullan
bulasık makinandan ve buzdolabının aynısından bizim kendi evimizdede var makina iyi hiç problem yok ama biz buzdolabından memnun değiliz yiyecekleri cok saklamıyor vede cok hafif mazemeden yapılmış ama gerci şimdi hepsi öyle arcelik iyidir yinede
bende kendiminkileri ordan aldım a.s.

sağol canım bakalım aldık şimdi bunları ama değiştirme dururmumuz var
benim annemin bulasık makinası eski modedldi biraz orda duran makinayı anneme verdim
kendime tekarardan aldım bitanade oda modelini tam hatılamıyorum ama dünyanın en hızlı bulasık yıkayan makinası arçelik nete yazdıgında cıkıyo zaten 20 dak kısa programı falan 1100 e aldık onuda

benimkiler ankastre olduğundan pek model hakkında bilgim yok fakat

arçelik güvenilir bir marka emin ol....

bulaşık makinamda arçelik ve çoğu keşke bizde seninkinden alsaydık diyor...

sen neden ankastre serisinden almadın

Hepside çok güzeller canım güle güle kullan İnşallah at at yıka ne güzel oluyor vallah 2 saat tasarruf ediyorsun en az günlük :) Buda demektirki eşinle daha uzun oturabilir duruma geliyorsun :)))))))

güle güle kullan canım.

buzdolabı ve bulaşık makinası benimkiyle aynı.

çok memnunum....

ne güzel heyecanla paylaşmışsınz eşyalarınızı...inşallah iyi günlerde kullanırsınız,mutlulukla...

Buzdolabin benimkinin aynisi, camasir makinede aynisi ama benimki 6kiloluk :ecrin_bebek:

Cok memnunum ben gercekten, iyi ki arcelik almisiz.

Güle güle kullan canim

iyi günlerde kullan cnm

teşekkür ederima.s.
benimkiler ankastre olduğundan pek model hakkında bilgim yok fakat

arçelik güvenilir bir marka emin ol....

bulaşık makinamda arçelik ve çoğu keşke bizde seninkinden alsaydık diyor...

sen neden ankastre serisinden almadın

hiç ankastre düşünmedim nedense bide beğendiğim ürünler hakkında köt yorumda duymadım hiç o yüzden bunlardan aldım :hulya:

Hepside çok güzeller canım güle güle kullan İnşallah at at yıka ne güzel oluyor vallah 2 saat tasarruf ediyorsun en az günlük :) Buda demektirki eşinle daha uzun oturabilir duruma geliyorsun :)))))))

aynen öyle opuyorumnanaktanzemuszemus

güle güle kullan canım.

buzdolabı ve bulaşık makinası benimkiyle aynı.

çok memnunum....

teşekkür ederim canım inşallah benimkilerde sorun olmaz :icecream:

ne güzel heyecanla paylaşmışsınz eşyalarınızı...inşallah iyi günlerde kullanırsınız,mutlulukla...

teşekkür ederim inşallahhh :Saruboceq:
Buzdolabin benimkinin aynisi, camasir makinede aynisi ama benimki 6kiloluk :ecrin_bebek:

Cok memnunum ben gercekten, iyi ki arcelik almisiz.

Güle güle kullan canim

teşekkürler canımm sağol kaydirigubbakcemile5

gülegüle kullan bu arada çamaşır makinanı kaça aldın yazmamışsında

teşekkür ederim canım sağol
ya tam bilmiyorum ama 1100 yada 1400 olması lazım ikisinden biri
emin değilim:nazar:

X