İğneli Epilasyon Beylikdüzü iğneli epilasyon

meltemacarli

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2012
129
19
Cevabınız için teşekkür ederim.Devam etmeyi düşünüyor musunuz ? Elinin hızı bana orta geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz
Yarın size foto da atıcam. Sandığımdan fazla iz varmış aslında bugün dikkatli baktım da. Alın kısmı olduğu için yani saç dibinden bahsediyorum pek belli olmuyor ama eski halinden iyi 😃

drunk in love

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
908
548
26
Ben ondan başka kimseye yaptırmadığım için bana ortadan daha hızlı geldi 🙈 ben evet devam edicem ama 2-3 ayda bir giderim diye düşünüyorum. Siz memnun kaldınız mı hangi bölge
Memnun kalmam için 5 ay falan geçmesi lazım. Sizin ne kadar süre geçti en son seansınızdan sonra. Kılların çıkış süreleri 5 6 ayı bulabilir diye düşünüyorum. Şimdi size az görünebilir

meltemacarli

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2012
129
19
Neden iz oluştu ? Korktum açıkçası. Izler geç düzelir diye biliyorum :KK43:((
Sanırım saç olduğu için kalındı ve aynı alana 2 kez işlem yapmış olduk. Yani daha önce iğne değen kıl köküne tekrar değdi. Kabuklanmanın altında belli belirsiz kahverengi lekeler var iz değil aslında. İz delik vs olur. Leke var ama belli belirsiz ben bile aynaya iyice yaklaşıp öyle farkedebiliyorum. Geçeceğini umuyorum. Çok da takmadım aslında saç diplerim zaten çok farkedilebilecek bir yer değil. Yüzümde etkisi ne olur bilemiyorum tabi😓

meltemacarli

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2012
129
19
Memnun kalmam için 5 ay falan geçmesi lazım. Sizin ne kadar süre geçti en son seansınızdan sonra. Kılların çıkış süreleri 5 6 ayı bulabilir diye düşünüyorum. Şimdi size az görünebilir
İlk seansta tekrar aynı kısım çıkmıştı 2-3 ay içerisinde. Tekrar yaptırdım ve saysam 5i geçmez. Bilemiyorum belki 6 ay sonra yenisi çıkarsa. Lekeler dışında memnun kaldım aslında ben. Siz hangi bölgeye yaptırıyorsunuz ?

drunk in love

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
908
548
26
İlk seansta tekrar aynı kısım çıkmıştı 2-3 ay içerisinde. Tekrar yaptırdım ve saysam 5i geçmez. Bilemiyorum belki 6 ay sonra yenisi çıkarsa. Lekeler dışında memnun kaldım aslında ben. Siz hangi bölgeye yaptırıyorsunuz ?
Kol bölgesi. Işlem sonrası kabuklariniza nasıl bakım yapıyorsunuz