İlköğretim Yorum ve Soruları Beylikdüzü ilkokul arıyorum yardım lütfen

aysemcelife

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
12
3
39
Arkadaşlar kızım eylülde 1. Sınıfa başlayacak. Devlet okuluna göndermek istiyorum. Araştırdığım kadarıyla 3 okulun güzel olduğu söylendi
Neşe sever ilköğretim
Büyükşehir ilköğretim
Bizimkent ilköğretim

Mutlaka çocuğu beylikdüzünde okuyan anneler vardır bana fikir verin
Okul dışında bu sene 1 leri okutacak öğretmende çok önemli. Öğretmen tavsiyeside istiyorum

Merhaba, ben oğlumu Haydar Aslan'a gönderdim 2 sene ama şimdi aldım. Haydar Aslan İlkokulu'nda Semra Hn var 2. senesini onda okudu ve memnun. Fakat diger öğretmenleri pek tavsiye etmem. Özellikle bagırıp cagırarak eğitim veren cocugu itip kakan hatta elini tırnaklayan öğretmen mevcut.. Mudur de hiçbir sey yapmıyor, veli kendi sorununu kendi çözüyor. Bilginiz olsun

Merhaba, ben oğlumu Haydar Aslan'a gönderdim 2 sene ama şimdi aldım. Haydar Aslan İlkokulu'nda Semra Hn var 2. senesini onda okudu ve memnun. Fakat diger öğretmenleri pek tavsiye etmem. Özellikle bagırıp cagırarak eğitim veren cocugu itip kakan hatta elini tırnaklayan öğretmen mevcut.. Mudur de hiçbir sey yapmıyor, veli kendi sorununu kendi çözüyor. Bilginiz olsun
Çok teşekkür ederim

Arkadaşlar kızım eylülde 1. Sınıfa başlayacak. Devlet okuluna göndermek istiyorum. Araştırdığım kadarıyla 3 okulun güzel olduğu söylendi
Neşe sever ilköğretim
Büyükşehir ilköğretim
Bizimkent ilköğretim

Mutlaka çocuğu beylikdüzünde okuyan anneler vardır bana fikir verin
Okul dışında bu sene 1 leri okutacak öğretmende çok önemli. Öğretmen tavsiyeside istiyorum

Merhaba iyi gunler benim de kizim 1. Sinifa baslayacak, bu tarafa yeni tasindim edindiginiz bilgiler varsa benimle de paylasir misiniz, duydugum iyi okullara gittim ama ikamet sorunum var, ikametim dustugu okul ise cok kalabalik vermek istemiyorum

X