Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Beylikdüzü kreş yorumları

portekal ağacı, elit, bilge, ekin, pinokyo, neşe erbek bunlar elendi. Kirmizi çilek elendi. Adakent kolaji hakkinda bir sey duydunuz mu?

Neşe erbek de stajerler çalişiyor. İlgisizler. İsrarla bir derse girmek istedik. İngilizce dersi var dediler. İçeri girdik karanlık oda, ekranda turkce kucuk kurbağa şarkisi vardı. Oğretmenler yayılmışlar sandalyeye. Bir çocuk içden içden ağliyordu. Bizi gorunce yuksek sesle ağlamaya başladı. Ağlamasına kızmışlatdı belliydi. Bizi gorunce hemen kalktılar ve cocuklarla ilgilenmeye başladılar.
Başka hangisi ile ilgili bilgi almak istiyorsanız yazın. Bilgi veririm. O semtte tek beğendiğim okul var

Kirmizi elma kalabalık. Her durumda cocuklatınalıyor. Hatta ateşli olanlar. Bunu geçtım ablasının kreşı haberlere çıktı. Otisimli cocuğu sandalyeye bantlanıslardi

Pinokyo’yu neden elediniz? Ben de Çiğdem Taşlıdan’ı eledim. Benzer bir olay. Beş yaşlarında bir kız çocuğu saatlerce annesi için ağladı ve teselli eden kimse olmadı. Sahibi hanfendi ilgili ve bilgili fakat çocukların hocası kendisi değil.

Beyliküzunde egitim vadisinde oldukça cok anaokul gezdim. Portakal agacını tercih etmeyin zira egitim icin alınan bir kitap yok. Milli egitimin ücretsiz verdigi kitapları kullanıyorlar. Hatta o hizadaki çogu okul bu durumda. Adakent koleji hakkinda bir şikayet var diplomayla ilgili bana karalama oldugu soylendi. Onun dışında pek bilmiyorum.ilkokulun da icinde olması güzel bir olay ama. Kirmızı çilek ' i tavsiye ettiler ama okulda cok fazla başı kapalı egitmen var. Başı kapalı insanlarla dersim yok ama cocugun kafası karısabiliyor. Sız de kapali degilseniz eger sizi sorgulayabilir çocuk. Çogu okulda havuz var ve tercih etmiyorum. Temizligi, güvenligi saglayamayacaklarink düsunuyorum.ege anaokulu var. Emekli ögretmen bir müdüresi var.bahcesi ufak ama. Burcu akademi diye bir anaokul var. Yeni acilmis. Müdüresi cok seker ama yeni okul risktir. Araştirmaya devam edecegim

Beyliküzunde egitim vadisinde oldukça cok anaokul gezdim. Portakal agacını tercih etmeyin zira egitim icin alınan bir kitap yok. Milli egitimin ücretsiz verdigi kitapları kullanıyorlar. Hatta o hizadaki çogu okul bu durumda. Adakent koleji hakkinda bir şikayet var diplomayla ilgili bana karalama oldugu soylendi. Onun dışında pek bilmiyorum.ilkokulun da icinde olması güzel bir olay ama. Kirmızı çilek ' i tavsiye ettiler ama okulda cok fazla başı kapalı egitmen var. Başı kapalı insanlarla derdim yok ama cocugun kafası karısabiliyor. Sız de kapali degilseniz eger sizi sorgulayabilir çocuk. Çogu okulda havuz var ve tercih etmiyorum. Temizligi, güvenligi saglayamayacaklarink düsunuyorum.ege anaokulu var. Emekli ögretmen bir müdüresi var.bahcesi ufak ama. Burcu akademi diye bir anaokul var. Yeni acilmis. Müdüresi cok seker ama yeni okul risktir. Araştirmaya devam edecegim

Oradaki tüm anaokullarini gezdim hepsinde hali var hijyenik değil portakal agaciyla kırmızı çileği beğenmedim burcu akademiyi begendim temiz ve güler yüzlü bir sahibi var ogretmenleride öyle yeni dönem için bende düşünüyorum arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.

Oradaki tüm anaokullarini gezdim hepsinde hali var hijyenik değil portakal agaciyla kırmızı çileği beğenmedim burcu akademiyi begendim temiz ve güler yüzlü bir sahibi var ogretmenleride öyle yeni dönem için bende düşünüyorum arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.

Alıntı

Alıntı

Bölgenin en iyi 2 tane okulunu karalamışsınız portakal ağacı anaokulu ve kırmızı çilek. İki kurumda da branş öğretmeni olarak çalıştım ve bölgedeki en iyi okullar bunlar işlerini oldukça iyi yapıyorlar sanırım karalama bu yüzden yapılmış.

Beylikdüzü bölgesinde en iyi anaokulları Portakal ağacı, Düş bilginleri, Küçük şeyler ve kesinlikle favorim Parla anaokulu

Beylikdüzü bölgesinde en iyi anaokulları Portakal ağacı, Düş bilginleri, Küçük şeyler ve kesinlikle favorim Parla anaokulu
Merhaba eğitim sistemleri nasıl acaba bilgi verir misiniz Parla benimde kafama yatıyor ama görünüş gidip görüşmedim henüz ufağız ama zamanı gelince vereceklerim arasında. Akd kids gözüme çarptı ekstra olarak.

X