beylikdüzü ve civarı part time ,full time bebek ve çocuk bakıcısıyım

ESELA1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
1.867
1.528
merhabalar 37 yaşında ,lise mezunu ,evli ,diksiyonu düzgün bir bayanım ,beylikdüzü ve çevresi haftanın 2-3-4-5 yarım günü yada
tam günü part time yada şartlar iyi olursa full time da çalışabilirim, bebek ve çocuk bakımında oldukça tecrübeliyim,referanslarım mevcuttur,şartları iyi olan bir iş ve saygın ailelerle çalışabilirim ,saygılar.........

Iş ilanım günceldir,part time ve full time iş arayışı içerisindeyim ,istanbul avrupa yakası ,beylikdüzü ve civarı saygın ailelerle çalışmak için uygunum ,saygılar.....

Iş ilanım günceldir ,tecrübeli ve referanslıyım ,saygın bir ailenin bebek ve çocuk bakımını üstlenmek istiyorum ,güven konusunda sıkıntıya düşmeyeceğiniz sevgi dolu bir insanım ,hafta içi 5 yarım gün ,yada şartlar iyi olursada tam zamanlı çalışmayı düşünebilirim ,saygılar......

Ilanım günceldir ,part time yada full time saygın bir aile ile çalışmak istiyorum,saygılar.............

Merhaba ben de yarim gun icin bir yardimci ariyorum. Ama cocuguma kendim bakiyorum bana temizlik icin haftanin 5 günü calisabilecek bir yardimci gerekiyor. Evim gurpinarda.

merhaba ben de yarim gun icin bir yardimci ariyorum. Ama cocuguma kendim bakiyorum bana temizlik icin haftanin 5 günü calisabilecek bir yardimci gerekiyor. Evim gurpinarda.

temizlik için çalışan arkadaşların ilanlarını takip edin lütfen saygılar.....

X