Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Beylikdüzünde çocuk bakılır

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

HAWAI

Çek elini memleketimden!!
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
199
4
Merhaba
Benim annem beylikdüzünde oturuyor. Aslında benim çocuğuma bakıyor ama ben maddi yardım edemeyeceğim için beylikdüzünde çocuk bakmayı istiyor. ılgilenen arkadaşlar varsa bana özelden mesaj atsın.

Son düzenleme:
Selam,Ben de Beylikdüzünde oturyorum. 9 aylık bir bebeğim var. Birde 6 yaşında bir kızım var. O okula gidiyor. Evimde bakacak güvenilir birini arıyorum , Anneniz hala bakmayı düşünüyormu? Ücret olarak ne düşünüyor? Beni bilgilendirecek bir mesaj gönderirseniz sevinirim.

slm. bende beylikdüzünde oturuyorum.bebek ve çocuk bakıyorum.şuanda bebeğine baktığım aile şehir dışına taşınacakları için 23 ocak 2009 tarihinde başlamak üzere çocuk bakmak istiyorum ilgilenenler bana mesaj atabilir:emir_bebek:

slm. bende beylikdüzünde oturuyorum.bebek ve çocuk bakıyorum.şuanda bebeğine baktığım aile şehir dışına taşınacakları için 23 ocak 2009 tarihinde başlamak üzere çocuk bakmak istiyorum ilgilenenler bana mesaj atabilir:emir_bebek:

merhaba Baturalhan. biz de beylikdüzüne taşınmayı düşünüyoruz. oğlum 5 aylık ne kadara bakıyorsunuz? sabah 8 den akşam 18 e kadar

kendi evimde çocuk bakmak istiyorum 47 yaşındayım asla sigara kullanmıyorum..ihlasmarmaraevleri 2. kısımdayım 10 yaşında kız evladım var o okuldayken çok boş vaktim var çocugunuza severek şefkatle bakarım evimizin önündeki bahçede güzel havalarda gezdirir oynatırım ...

Son düzenleme:
X