Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Beylikdüzün'de oyun grubu arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

burcum24

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
880
2
sevgili anneler 18 aylık bi oğlum var ve oyun gurubu arıyorum.beylikdüzünde oturuyorum.bana tavsiye deceğiniz oyun grupları var mı? oglum çok yanlız.ist yeni olduğum için anaokulları hakkında pek bilgi sahibi değilim.oğlumu haftada 2 kere yada 3 kere oyun guruplarına götürmek istiyorum.internetten araştırıyorum ama deneyimli anneler bana tavsiyelerde bulunursa çok sevinirim.oyun guruplarına götürüpte memnun kalanlar varsa lütfen iletişime geçelim.haftada kaç kere gidiyorsunuz.ücretler ne kadar.saatlik ücret alan yerler varmı? acilen oğlumu bi yere yazdırmalıyım.evde çok sıkılıyor.avm lerdedi oyun yerlerine elimden geldiği kadar götürmeye çalışıyorum ama taktir edersiniz ki sürekli olmuyo.kendi yaşıtlarıyla gönlünce oynasın,paylaşmayı öğrensin istiyorum.yardımlarınıza ve tecrübelerinize çok acil ihtiyacım var.

off ya kimse neden bişey yazmıyo.beylikdüzünde hiç kimse yaşamıyor mu?
nerdesiniz anneler ?

Slm canım bende senin gibi çok yanıt bekledim ama maalesef bildigim kadarıyla Beylikdüzü civarında oyun grubu için aylık 500 tl istiyorlar.Ben Fatih'te oturuyorum evlenmeden önce 15 sene büyükşehirde Beylikdüzü'nde oturduk oraları iyi bilirim.benimde 18 aylık dünyalar tatlısı bir oğlum var bende onun yaşıtlariyla oyun oynamasını çok istiyorum.Hatta sariyerde ki annelerle bile buluşmayı düşünüyorum ilk önce oğlum için sonra kendim için hem cocuklarımız kaynaşmış olur hemde biz guzel dostluklar kurabiliriz belki.bu pazar Beylikdüzü'ne gelecegim ailemin yanına istersen Pazartesi musayit olursan beylicium da BULUSTURALİM minikleri ne dersin ? :KK55:

Slm canım bende senin gibi çok yanıt bekledim ama maalesef bildigim kadarıyla Beylikdüzü civarında oyun grubu için aylık 500 tl istiyorlar.Ben Fatih'te oturuyorum evlenmeden önce 15 sene büyükşehirde Beylikdüzü'nde oturduk oraları iyi bilirim.benimde 18 aylık dünyalar tatlısı bir oğlum var bende onun yaşıtlariyla oyun oynamasını çok istiyorum.Hatta sariyerde ki annelerle bile buluşmayı düşünüyorum ilk önce oğlum için sonra kendim için hem cocuklarımız kaynaşmış olur hemde biz guzel dostluklar kurabiliriz belki.bu pazar Beylikdüzü'ne gelecegim ailemin yanına istersen Pazartesi musayit olursan beylicium da BULUSTURALİM minikleri ne dersin ? :KK55:

ohh ya sesimi duyan bir anne çıktı
tamam tatlım çok sevinirim
ben zaten ev hanımıyım yani ne zaman olursa buluşabiliriz
pazartesi süper ozaman görüşelim
keşke bize katılacak başka annelerde olsa
bir an önce iletişime geçelim
ama ben daha önce beylicium hiç gitmedim orda bi oyun alanı var mı?

hehehe o güzel duyguyu sende yaşarsın inş.bizim bebişler büyüyorda kendine arkadaş arıyorlar artık.öyle bi apt oturuyorum ki 6 aydır kapımızı çalan olmadı.bende oğlumda sıkıntıdan patlıyoruz.neyseki kk var.sen neler yapıyorsun

hadi ama başka anneleride bekliyoruz.bebişlerimiz yanlız eve tıkılı kalmasın.oyun arkadaşları olsun.kötü havalarda avm lerdeki oyun alanlarında,güzel havalarda parklarda,bahçelerde oynayabileceği yerlerde buluşalım.güzel dostluklar kuralım.

hehehe o güzel duyguyu sende yaşarsın inş.bizim bebişler büyüyorda kendine arkadaş arıyorlar artık.öyle bi apt oturuyorum ki 6 aydır kapımızı çalan olmadı.bende oğlumda sıkıntıdan patlıyoruz.neyseki kk var.sen neler yapıyorsun

insallah amin cnm,bende 7 aydır beylikdüzündeyim fatihten geldim çalıştığım için evde fazla vakit geciremiyorum ama sevdim b.düzünü sakin temiz..

ben de fatihten beylikdüzüne geldim =)) size katılmak isterdim ama oğlum henüz 35 günlük inşallah ilerleyen zamanda =))

ben de fatihten beylikdüzüne geldim =)) size katılmak isterdim ama oğlum henüz 35 günlük inşallah ilerleyen zamanda =))

oyy maşallah
zaman öyle çabuk geçiyor ki tatlım ozamanlarda gelir inş
mis kokulu biraz büyüsün abileriyle ablalarıyla oynar

hürsultan nerdesin canım yaa

Geldim canım dün kayınvalidemin gunü vardı ordaydim bütün gün giremedim nete pazar kesin gelicem insss kar yolları kapatmazsa :26: sen nereye yakın oturuyorsun ? Beylicium da alt katta oyun parkı var top havuzu trambolin falan benim ki çok seviyor ins senin oglusunda sever bide yan tarafında Cafe var cocuklardan fırsat bulursak bide kahve iceriz istersen :nazar:

canım ben anadolu yakasında oturuyorumm ama yazın beylikdzüne tasınma ihtimalim var ailemde orada zaten
2 yaşında kızım var aynı dertten bende muzdaribim.eger tasınırsak memnuniyetle görüşürtürüz minnoşlarımızı:21:

Geldim canım dün kayınvalidemin gunü vardı ordaydim bütün gün giremedim nete pazar kesin gelicem insss kar yolları kapatmazsa :26: sen nereye yakın oturuyorsun ? Beylicium da alt katta oyun parkı var top havuzu trambolin falan benim ki çok seviyor ins senin oglusunda sever bide yan tarafında Cafe var cocuklardan fırsat bulursak bide kahve iceriz istersen :nazar:

hoşgeldin canım
ben migrosa yakınım
oyun parkının olması süper.pazartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum.umarım arkadaşlığımız daim olur.
bi ara özelde konuşalım.saat kaçta buluşacağımızı.bide benim anne çocuk üzerine kayıt olduğum bi site daha var.orda bi öğretmen arkadaş var henüz yeni tanıştık.onunda yanılmıyorsam 18 aylık bi kızı var.senin için sorun olmazsa onada söyledim.3 kişi olacaz inş.bebişler doya doya oynasın bizde kahvelerimizi içelim.

canım ben anadolu yakasında oturuyorumm ama yazın beylikdzüne tasınma ihtimalim var ailemde orada zaten
2 yaşında kızım var aynı dertten bende muzdaribim.eger tasınırsak memnuniyetle görüşürtürüz minnoşlarımızı:21:

ohh ne güzel bi anne daha.tatlım inş taşınırsınız bizde bebişlerde tanışmış oluruz.seninle görüşmekten bende minnoşumda çok memnun olur.

burcucum komşularınada bu arada pesssssss demek istiyorum.6 aydır gelen giden yok diyorsun.benim bildiğim beylikdüzü çocuk kaynar her katta muhakkak cocuklu aile vardır.insan hoşgeldine gelipde kaynaşmazmı
ne günlere kaldık yaa:KK14:

hoşgeldin canım
ben migrosa yakınım
oyun parkının olması süper.pazartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum.umarım arkadaşlığımız daim olur.
bi ara özelde konuşalım.saat kaçta buluşacağımızı.bide benim anne çocuk üzerine kayıt olduğum bi site daha var.orda bi öğretmen arkadaş var henüz yeni tanıştık.onunda yanılmıyorsam 18 aylık bi kızı var.senin için sorun olmazsa onada söyledim.3 kişi olacaz inş.bebişler doya doya oynasın bizde kahvelerimizi içelim.

Tamam canım sorun olmaz aksine guzel olur bizim oğlanlar kız için kapışmasınlar :KK1:
Oyun parkı en alt katta oldugundan zemini biraz soğuk eğer ev ayakkabısı varsa giydirebilirsin bende alicam üşümesin kuzular.
Büyük ihtimal ogleden sonra buluşuruz canım pazar gunü telefonlasiriz özelden yazarım.

Tamam canım sorun olmaz aksine guzel olur bizim oğlanlar kız için kapışmasınlar :KK1:
Oyun parkı en alt katta oldugundan zemini biraz soğuk eğer ev ayakkabısı varsa giydirebilirsin bende alicam üşümesin kuzular.
Büyük ihtimal ogleden sonra buluşuruz canım pazar gunü telefonlasiriz özelden yazarım.[/QUO

tamam tatlım söyledğin iyi oldu bende ev ayakkabısı alırım yanıma.zaten beziydi,ıslak mendiliydi,yedek kıyafetiydi derken bebek çantamız düşmüyo kolumuzdan.ozaman saati kesin kararlaştıralım bi kaç güne.bende o arkadaşa haber verim.tamam tlf yazalım özelden.

burcucum komşularınada bu arada pesssssss demek istiyorum.6 aydır gelen giden yok diyorsun.benim bildiğim beylikdüzü çocuk kaynar her katta muhakkak cocuklu aile vardır.insan hoşgeldine gelipde kaynaşmazmı
ne günlere kaldık yaa:KK14:

wallahi sorma tatlım yok işte çalan yok.bende oğluşumda yanlızlıktan patlıyoruz.sırf bu yüzden başka bi yere taşınmayı bile düşünüyorum inan ki:)

X