Beyninde kist bağırsaklarında parlaklık var Amniyosentez yaptırdım daha önce yaptıran var mı

cyd6235

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2022
6
6
33
Merhaba dünden beri kendimi çok kötü hissediyorum 17 haftalık hamileyim bebeğimin beyninde kist ve bağırsaklarında parlaklık görüldü perinatoloji bölümüne yönlendirdi doktorum orda da aynı şeyler söylenip amniyosentez önerildi ve kendimi bildiğim için yaptırdım çok kafama takarım 5 gün nasıl gecicek bilmiyorum ve benim le aynı sorunları yaşayıp bebeği down sendromu olmayan var mı ?

Drun kizim icin down sendromlu ve sol kolu olmayacak dedigi icin 2014te 25 haftalikken (cok gec kalmisken) amniyosentez yaptirdim. Allahima sukurler olsun ,kizim saglikli cikti simdi 8 yasinda.
Rabbim yardimciniz olsun ,hakkinizda hayirlisi olsun

Benzer şeyleri yanılmıyorsam çok yakınlarda Louder Louder arkadaşımıza da söylemişti doktor, fetal DNA yaptırdı ve temiz geldi sonucu bebişi çok şükür sağlıklı. 🙏💙
Bu tarz durumların çoğunda gördüğüm kadarıyla hep temiz çıkıyor sonuçlar sizinki de öyledir diye umuyorum yüreğinizi ferah tutun Allah'ım hayırlı haberler almayı nasip etsin size de 🙏

Benzer şeyleri yanılmıyorsam çok yakınlarda Louder Louder arkadaşımıza da söylemişti doktor, fetal DNA yaptırdı ve temiz geldi sonucu bebişi çok şükür sağlıklı. 🙏💙
Bu tarz durumların çoğunda gördüğüm kadarıyla hep temiz çıkıyor sonuçlar sizinki de öyledir diye umuyorum yüreğinizi ferah tutun Allah'ım hayırlı haberler almayı nasip etsin size de 🙏
Arkadaşımızın da testi temiz çıkmış şükürler olsun ❤️

18. Haftada detayli ultrasonda banada aynılarını dediler. Amniyosentez yaptır dediler. Ben kesinlikle yaptırmak istemedim. Herşey Allah'tan dedim. 32. Haftada tekrar girdim detayli ultrasona hiç biri kalmamıştı. Ne beyninde kist ne barsaklarda parlaklık. Sanırım erken haftalar detayliya girenlerde oluyormuş. Doktorlar bazen yanlış yorumlayabiliyormus erken haftalarda olunca. O yüzden canınızı sıkmayın Allah'ın izniyle birşey çıkmaz haftası erken olduğu için öyle çıkmıştır muhtemelen

18. Haftada detayli ultrasonda banada aynılarını dediler. Amniyosentez yaptır dediler. Ben kesinlikle yaptırmak istemedim. Herşey Allah'tan dedim. 32. Haftada tekrar girdim detayli ultrasona hiç biri kalmamıştı. Ne beyninde kist ne barsaklarda parlaklık. Sanırım erken haftalar detayliya girenlerde oluyormuş. Doktorlar bazen yanlış yorumlayabiliyormus erken haftalarda olunca. O yüzden canınızı sıkmayın Allah'ın izniyle birşey çıkmaz haftası erken olduğu için öyle çıkmıştır muhtemelen

Merhaba bende 17+5 haftalık hamileyim detaylı ultrasyonda beyninde kist ve barsaklarda parlaklık gördü çok endişeliyim cevap verirseniz çok sevinirim nasıl bir yol izlemem gerekiyor geceleri uyuyamıyorum düşünmekten

X