Bez alışveriş çantası nasıl dikilir ?

Buda benim çantamdan hiç eksik etmediğim bez çantam. Bunlardan edinebilirsiniz de.Hem hiç yer kaplamıyor, hem açılınca dünya eşya alıyor ve dayanıklı hem de çok şirin
Bakalım bunun yapılışı varsa onuda koyalım buraya.

20190104_220147.jpg
20190104_220419.jpg

Hem de nasıl En Büyük KK
Bu arada yurtdışında yaşamış olanlar bu sisteme yabancı değil bacım.Avrupa da bu uygulama yıllardır var.Aslına bakarsan destekliyorum da ben .Eşim bilir yurtdışında yaşamış olmanın verdiği bir alışkanlıkla burda da kol çantamda 2-3 bez çanta katlı olarak hep vardır benim. Çünkü gerçekten de gereksiz yere kullanıyorduk ve inan üzülüyordum. Alısveriş yaptığımızda iki ürünü bir poşete koyuyoruz çoğumuz. Ne kadar çok poşet olursa o kadar iyi ,bir çok çöp poşetiniz olacak.Birde 3-5 fazladan poşet alıp eşyaların içine atanda çok gördüm. Fazla müsrifçe kullanıyorduk bilirsin..Seneye kalmadan hepimiz yeni uygulamaya alışmış olacağız.
Hem de bak bizlere de uğraş çıktı. Öreriz,dikeriz bez çanta modası bile başlatırız. Telefon şarj kablosuna bile kılıf örmüş bir milletin becerikli hatunlarıyız bez çantada nedir ki...:KK70::KK70::KK70:

Telefon şarj kablosu dedin aklıma kötü alışkanlığım sigaranın paketine bir zamanlar ördüğüm sigaralıklar geldi :KK70:

Şiş ve iple örmeyeceğim şey yok, çanta örmeye de alışığım, bir ara kendime renk renk kol çantaları örüyordum, gerçi kolumda beğenip alıp gittiler çoğunu, bir iki tane kaldı :KK70:

Epeydir örgüyü bıraktım, aklıma soktunuz şimdi, bir ara gidip ip bakayım da alışveriş çantası öreyim :KK70: