Bhcg 1.20 ama daha regl olmama bir hafta var

matmazel212

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
12
0
23
Merhaba kızlar benim regl olmama daha bir hafta var ama hamile olduğumu hissediyorum bu yüzden çok erken davrandım ve erken idrar testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı ve bide kan testi yaptırdım orda da bhcg 1.20 çıktı daha bir hafta var regl olmama sizce hamile olma ihtimalim var mı

Merhaba kızlar benim regl olmama daha bir hafta var ama hamile olduğumu hissediyorum bu yüzden çok erken davrandım ve erken idrar testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı ve bide kan testi yaptırdım orda da bhcg 1.20 çıktı daha bir hafta var regl olmama sizce hamile olma ihtimalim var mı
Silik cizgi kuruma çizgisidir. Kanda 1,2 ciktiysa idrarda munkun değil görünmez. Gecikmeyi bekleyin bir de oyle yapın. Testin fotografi varsa buraya yukleyin bakalim. Bir de belirtileriniz neler?

Fotoğrafta gözükmüyor ama ben görebiliyorum çok fazla idrara çıkma isteğim oluyor ve silik bir çizgi olunca belki kanda çıkar dedim ama doktor çok erken dedi normalde hep 0.100 çıkar en fazla bu sefer 1.20 çıkması hamile olabilir miyim diye düşündürdü

İdrar testi adet geçince daha garanti oluyor..
Düşükle sonuclanan gebeligimde adetim 1 hafta geçince test sonucu pozitifti. Belirtiler nedeniyle şüphe duymuştum. Teknik olarak pek ihtimal vermiyordum ki sagliksiz bir gebelik olarak sonuçlandı.
Şimdi de son adetim 18 Mart idi ve 6 Nisan'da sadece ilişki oldu. Hafif belirtiler yaşıyorum bel ağrısı , bugün kahverengi lekelenme gibi..
Hem iliski 1 kez oldu ve Adetime daha var o yüzden test yapmak istemiyorum.. 1 hafta önce sonuç alanlar early pregnancy testleri mi kullandiniz??

1.20 den yükselip gebe olan var canım ama adete bir kaç gün kala tekrarla testo

X