Bhcg 300

Panda M

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2022
117
11
23
Kızlar selam 3 yıldır gebelik istiyorum 1 kere kimyasal gebelik gecirdim oyuzden çok korkuyorum adetime gun geçti erken gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı kan verdim 300 çıktı sizce kimyasal olabilir mi gene ve kaç haftalık olur bu değer ?

Kızlar selam 3 yıldır gebelik istiyorum 1 kere kimyasal gebelik gecirdim oyuzden çok korkuyorum adetime gun geçti erken gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı kan verdim 300 çıktı sizce kimyasal olabilir mi gene ve kaç haftalık olur bu değer ?
Beta değerine göre hafta belirlenmez son adet tarihi baz alınır daha sonra geç ve ya erken döllenme olması durumunda ultrasonlara göre hafta belirlenir sizde 300 çıkan aynı haftada başkasında 600-700 de çıkabilir. 2 günde bir beta verip artışı takip etmeden de onu anlayamazsınız değere göre yorum yapmak doğru değil ama olumlu düşünün bir kere oldu diye bir daha olacak diye bir şey yok sağ salim kucağınıza alın inşallah 😊

Çok teşekkür ederim adet olacakmış gibi kasıklarım ağrıyor oyzuden biraz tedirginim

Canım merhaba konu üzerinden baya geçmiş ama değer arttimi ne durumdasın şuan

Canim düzenli bir şekilde arttı gebeyim
Aaa öylemi maşallah sağ salim kucağına alma dileğiyle inşallah ya durumun benimkine benziyor o yüzden yazdım merak ettim bende iki defa kimyasal geçirdim adetime iki gün varken idar testinde gebeliği öğrendim aynı saat kan verdim 65 çıktı değer iki gün sonra tekrar verdim 308 çıktı bugün akşam tekrar kan vericem umarım güzel sonuçlar alırım çok korkuyorum yine kimyasal olur diye bide şey canım keseyi ne zaman gördün değer kaç ti

Merhaba canım seninki de normaldir bence buaralara anca gelebildim keseyi 3000 iken görmüştüm canim

Canim bazı labaratuvar da 1000 üzerini göstermiyorlarmiş oyuzden 780 den 1000 diye göründü ama 1000 den yüksek bir değerdi

X