Bhcg değeri yavaş yükselen ve sağlıklı ilerleyen var mı? Lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

simii

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
19
8
31
İyi günler arkadaşlar. Geçen salı günü bhcg 32 çıktı ve hamile olduğumu öğrendim. Doktorum testi tekrarlamamı istedi ve tekrarladım. Farklı bir laboratuvarda yaptırmak zorunda kaldım. Perşembe günü yanı 2 gün sonra 45.56 çıktı değerim. Doktorum progesteron, indirect coombs, hemogram ve hamilelik tahlilimi pazartesi tekrarlamamı istedi. Pazartesiyi beklemek çok zor. Aranızda değerleri böyle az artan ve gebeliği sağlıklı devam eden var mı? Tecrübelerinize ihtiyacım var. Cevap verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ben zannetmiyorum kimyasal olsa kanaman olur leke tarzında yada 1 hafta daha bekleyin derim

Burada yavaş yavaş değeri artıp sağlıklı gebelik yaşayanları okumuştum
içinizi ferah tutun.beklemek ve dua etmekten başka çareniz yok
inşallah bi sıkıntı olmaz

Burada yavaş yavaş değeri artıp sağlıklı gebelik yaşayanları okumuştum
içinizi ferah tutun.beklemek ve dua etmekten başka çareniz yok
inşallah bi sıkıntı olmaz
Öyle tabi ki. 🙏🏼 İnsallah benim de değerlerim düzelir de sağlıklı bir süreç yaşarım. Ben ve benim gibi kaygılı olanlar bir an önce bundan kurtulur insallah.

Kimyasal gebelikte değerimin düşmesi gerekiyor o konuda bilgim var. Adet kanamasıyla atılıyor sanırım o. Ben adet olmadım 1 hafta geçti. Korkum dış gebelik olması.
Hayır, az olsa da yükseliyor kimyasal gebelikte en son düşüyor. Yanılmıyorsam benim 30-50-70-80 şeklinde artmıştı sonra doktor 1 hafta sonra kan istedi sıfırlanmıştı, evet adetle atılıyor. Hayırlısı neyse o olsun

Hayır, az olsa da yükseliyor kimyasal gebelikte en son düşüyor. Yanılmıyorsam benim 30-50-70-80 şeklinde artmıştı sonra doktor 1 hafta sonra kan istedi sıfırlanmıştı, evet adetle atılıyor. Hayırlısı neyse o olsun
Teşekkürler cevabınız için 🙂

X