bhcg ye göre cinsiyet

sarxixxsxxixn01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
38
1
kızlar sizin ikili test sonucundaki bhcg değeriniz kaçtı benim 35 çıktı 50 nin altında olursa erkek 50 nin üstünde olursa kızmış ama ben kız istiyordum 35 çıktı biraz üzüldüm benimgibi olupta kız bekleyen varmı cevaplarsanız çok sevinirim:ecrin_bebek:

arkadaşım 2 li testi kaçıncı haftada yaptırdın?ben 8+5 haftalıgım ama hala hastaneye gidemedim gittigimde hemen yaparlarmı acaba?

yapmazlar canım 11 ile 14. haftalar arasında yapılıyor
ben 12. haftada yaptırdım

Canim saglikli olsun da kizi erkegi var mi?

Inan ben senin gibilere cok kiziyorum. hayatinda hic problemli hamilelik gecirdin mi veya bir bebegini dusurdun mu?

boyle dusunuyorsan ben senin bunlarin hicbirini yasamadigina inaniyorum. cunku bunlari yasayan bir insan allah im tek dunyaya saglikli olarak gelsin de kiz erkek farketmez, yeter ki kucagima alayim diye dusunuyor. sizin gibi gulluk gulistanlik hamilelik yasayanlar da kizdi erkeketi diye uzuluyor. yazik...

ben 11+5 te yaptırdım. 27 civarında değerim ama cinsiyeti 10 gün sonra belli olacak kısmetse. Kız erkek farketmez, sağlıklı ailesine,vatana milletine bağlı bir evlat olsun isterim.

Canim saglikli olsun da kizi erkegi var mi?

Inan ben senin gibilere cok kiziyorum. hayatinda hic problemli hamilelik gecirdin mi veya bir bebegini dusurdun mu?

boyle dusunuyorsan ben senin bunlarin hicbirini yasamadigina inaniyorum. cunku bunlari yasayan bir insan allah im tek dunyaya saglikli olarak gelsin de kiz erkek farketmez, yeter ki kucagima alayim diye dusunuyor. sizin gibi gulluk gulistanlik hamilelik yasayanlar da kizdi erkeketi diye uzuluyor. yazik...

evet canım çok haklısın ama benim iki oğlum var hiç kızkardeşim yok ayrıca eşiminde kızkadeşi yok erkek olursa yine severim ama gönlümden geçen hep kız hayırlısı olur inşallah

bende 11+3 de yatrdım 27 cıktı deger ama doktrda 12. haftada ultrsonra baktı % 90 kız dedı allah saglıklı bı bebek wersın herseyden once ama herkesınde gonlune gore wersın benımde gonlumde erkek gecıyor ama hııc önemlı dııl :)

ben de 11+5 te yaptırdım...66 çıktı değerim..ama dr kesin olmamakla birlikte erkek dedi..fotoğrafını bile verdi pipisinin...

benimde 58 çıktı Allah nasip ederse kızım olacak..kız veya erkek fark ertmez sağlıklı olsunda ama insan merak ediyor cinsiyetini..

X