bi bakarmisiniz lutfen acil

Ben demeye çalışmış. Oldukça uzun bir kelime olduğu için de kısaltmış....
Anlamayanlara da ahahhaah diyerek karşılık veriyor. En neşeli dolandırıcılık mağduru olarak tarihe geçecek..

Konudan çok mesaj ilgimi çekmişse demek.. :KK70:

Kazıklandığınız paradan çok dava için işlemlere harcarsınız haberiniz olsun..

perikedi .!.:
Valla neşeli mi sarkastik mi karar veremedim. Hemen savunmaya geçmis, sorarken gerçekten anlamadığım için sormuştum eleştirmek gibi bir niyetim yotu zira.
Konuyla ilgili bi bilginiz yoksa küçük birseye takilipta yorum yapmayan o zmn

150 tl için uğraşma canım bence .. Ama lütfen bir daha şu kapıya gelen dolandırıcılardan uzakdur.. Sanırım boş bir anına geldi.. Ne aldın nasıl kandırdılar seni?

150 tl için uğraşma canım bence .. Ama lütfen bir daha şu kapıya gelen dolandırıcılardan uzakdur.. Sanırım boş bir anına geldi.. Ne aldın nasıl kandırdılar seni?
Ugrasmicam zaten yapck bsy yk artk :)) ates olcer aldim canm bos anima denk geldi vallahi nasil aldim aklim almiyo ..bidaha kapiyi dahi acmam :))

Konuyla ilgili bi bilginiz yoksa küçük birseye takilipta yorum yapmayan o zmn
Konuyu en başta anlayabilseydim cevap verecektim zaten. Halen "takılmakla" itham ediyorsunuz. Ben yazım yanlışı yaptığınızı anlamadım, eleştirmeye çalışmadım, bilmediğim bir terimden mi bahsediliyor diye düşünüp soru sordum yalnızca.

Ugrasmicam zaten yapck bsy yk artk :)) ates olcer aldim canm bos anima denk geldi vallahi nasil aldim aklim almiyo ..bidaha kapiyi dahi acmam :))
Üzülme canım herkesin başına geliyor .. En cini bile çarpıyor bu adiler.. Başının gözünün sadakası olsun..

Bu arada geçmiş olsun üzülmeyin. Uğraşmaya değmez. Bir daha dediğiniz gibi kapıyı açmazsınız olur biter.

X