bi gecede hayatım alt ust oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte yengem diyorki çocuklarına bakarım sen ver her zaman arkanda olurum eşimden gelen maas ve benim maaşım biraz kesilecek doğumdan daloyi falan yaklaşık 5e yakın alıyorum ben bu para sana yetmez bakicisiydi okuliydu bana mecbursun diyor vermezsen çocuğunu görmeye bile gelmem diye rest çekiyor bana
yengenin agzini yirtasim geldi.

Allah rahmet eylesin. Sabır versin. Çok zor bir imtahan olmuş..

Sanki abiniz de sizi arabayı sattiririm minnet etsin bize der gibi çağırmış, eşi de o yüzden yüzünü bile aşmamış gibi geldi, sonraki söylemlerden yola cikarak... :KK43:

Asla satmayın. Altının öyle olacağını kim garanti edebilir. Bir kere guvendiniz olan durum bu, bir daha da guvenirseniz hata üstüne hata olur.

Araba bu zamanda çocuklu bir kadın için olmazsa olmaz. Sakin öyle birşey yapmayın.

Ben de öğretmenim 30 saat dersim var. Yani fuul alıyorum. 20 yıllık da öğretmenim. 7000 TL yi görmedim. Nasıl alıyorsunuz açıklayın da ben de alayım. Yani nasıl bir sallamadir
Ancak meslek lisesidir, stajda öğrencileri vardır da öyle belki... Yoksa şu korona zamanı 5000 zor görüyoruz...

Kararim kesin satmayacagim ama bunu abimi kustirmeden yapmak istiyorum eğer kuserse kimsem kalmaz iki çocukla ortada kalirim
Yahu niye ortada kalıyorsun Allah aşkına başınızda illa bir erkek mi olucak.si çalışan eli ekmek tutan mesleği olan bir bayansiniz.benim eski komşum boşandı iki çocukla küçük ailesiyle bile oturmadı evini tuttu çalışmıyor ev hanımı mesleği yok sadece nafaka,çocuğundan hasta olduğu için az bir maaş ikisiyle gül gibi geçiniyor yeminle.tokiye yazıldı dul olduğu için evide çıktı oturacak kiradan kurtulacak iki artı bir oh mis.lutfen kendinizi toplayın k ndiniz guvenin

Sakın çocuklarınızın rızkını vermeyin. Ne ödemsi alıp senle arayı bozcaklar bir atasözü
Malımı veriptemi rezil olaym vermeyipmi. Bir yıl i.inde sana ödeme yerine bir yıl sonra biriktrsin parayı ne yapyrsa öyle yapsın. Abi abi değil malesef.

İnanın napicam bilemiyorum versem ayrı vermesem ayrı tek başına yasayamassin öyle bı dünya yok benim dizimin dibinde olacaksın diyor yanımda kalmak istemiyorsan aynı apartmanda olucaksin diyor yengemde diyorki iki yeğenine de acimiyorsun küflü evde oturuyoruz insanlık böyle olmaz versen ikimizde fayda gorucez diyor
Sizin malinizin üzerinde kendilerine sermaye görüp yatırım yapmaları hiç iyi niyetli değil.abiniz çeksin bankadan kredi koysun altın hesabına hem taksidini ödesin hemde yeni alacağı evinin parasını çıkartın. Sizi yanlarına almaları da sizin iyiliginize değil kendilerini düşündükleri içindir. Nasılsa memursunuz düzenli maaşınız var. Başları her sıkıştığında yanlarında olacaksınız

Vah gidene vah arabayı sahibindebs koymuş bu nasil vicdan ya benim bacım iki çocuğuyla ortada kaldı ben ev bark düşünüyorum diye insan kendinden utanmszni yengem böyle şeylerle ilgilenmez abim dediytiriyodur hakkımi helal etmem diye
Si abinizi hiç tanimamissiniz
Herzaman önce çocuklarım gelir sonra ailem.

Galiba hanımefendi konusunu takip ediyor ara ara... 😊

Eklentiler

• 42F03A01-A945-466B-9843-CC721D21D181.jpeg
    42F03A01-A945-466B-9843-CC721D21D181.jpeg
    124,5 KB · Görüntüleme: 47
Aa evet.Profilinde hesabı geçici olarak pasiftir yazıyor ama nasıl girebiliyor ki hesabına aklım karıştı.
Konuyla ilgili bir güncelleme yapsa güzel olur insallah sorununu çözmüştür
Banlanınca siteye girdiğinde misafir olarak takılmak zorundasınız yazısı çıkıyor. Eğer sen üyelikten çıkış yapıp misafire geçmezsen gri de olsan böyle gözüküyorsun 😊

Banlanınca siteye girdiğinde misafir olarak takılmak zorundasınız yazısı çıkıyor. Eğer sen üyelikten çıkış yapıp misafire geçmezsen gri de olsan böyle gözüküyorsun 😊
Üyenin hesabı kalıcı olarak mı banlanmış acaba?
Çünkü siteye giriyor ama hâlâ banlı. Aklıma takılan konulardan kopamıyorum 😂

Evet altın illaki yükselir kar edersiniz ama arabayı satıp tek malınızı vermeniz doğru değil.100 bin çok yükü bı miktar.sizinde 2 çocuğunuz var.belli ki abinizin de durumu çok iyi değil.abinle konuşmayı denesen.orta yol bulunmaz mi.kredi çekip belli bı miktar veeebilirsiniz.ama bence abinizin apartmanın da oturmayın.bi kaç sene sonra yine istersen mecbur bırakırlar.evet yanlız yaşamak 2 cocukla sizi çok zorlar ama düzeninizi kurunca rahat edersiniz.

Allahtan Korkmaz pislikler ya. 3 ayın karşılığı 100 bin TL. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bu ne vicdansızlık ya. Silin abinizi resmen sizi sömürmeye çalışıyor. Çocuklarınızla kendi başınızın çaresine bakın. Allah yardımcınız olsun

Valla bende kardeşime çok yardım ettim.ne dediyse yaptım.yemegi parası kıyafeti gezmesi eksiği ne varsa yaptım.cocuklarini büyüttüm hiç muhtaç etmedim.bayramda kendime değil onlara aldım.evini temizledim daha neler neler.ama ben bir kez kardeşime sizin oturdugunuz yerden ev iş ayarlayalım zor durumdayim dedim denediği kalmadı artık bişey yapmıyorum.ne derse Allah yardım etsin diyorum.bi kez bişey istedim beni çok ağlattı.hep ağlattı ama zor zamanimda yanımda olmaması gücüme gitti.

benım annem babam yok bır abım var ve abimle birbirimize cok baglıyız
Siz diğer üyeliğinizde bekarsınız anne babanızda var.

Her konuya fake yazmayın, şüpheniz varsa şikayet et butonuna basın demiştim birkaç gün önce bir konuda ve şüphede olduğum bir üyelik olduğunu yazmıştım.
O üye bu üye.
Çift üyelikli, birinde eşi ölmüş kadın, diğerinde anne babası okutmayan üniversiteye hazırlanan genç bir kız.

Demek ki fake sandıklarınız gerçek, gerçek sandıklarınız fake çıkabiliyormuş, bu sebeple lütfen şüphe ettiğiniz konularda şikayet et butonuna basın, topiğe fake yazmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X