Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence sizi şikayet etmemesi için dua edin ,ailesinin içine kadar girmissiniz ve mümkünse rahat bırakın çünkü o kadının düştüğü boşluğu hissedene sen bile tahmin edebiliyorum çok acimasizca

2000 doğumlu bir insanın kendiyle yaşıt hemcinsleriyle sevgili olması beni mutlu eder!

2000 doğumlu bir insanın kendiyle yaşıt hemcinsleriyle sevgili olması beni mutlu eder!

biz bir kerede anlıyoruz yahu sen gibi değiliz

Bu yanlışı 1 gün bile yapamazsınız. Siz 6 ayını almışsınız birinin. Korkunç.

Ay hayallarimin gadını bxbxbxbbx

Evet ülkenin böyle AKLI BAŞINDA kadınlarla dolmasını istiyorum.

VEE BUNU DA TEKRAR SÖYLÜYORUM KONU SAHİBİMİZE DESTEK OLMAK İÇİN
Yani 2000 doğumlu bir insanın kendiyle yaşıt bir hemcinsiyle sevgili olması beni çok mutlu eder.

1- Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız, yazmanız durumda mesajınıza yönetim ekibi tarafından müdahale edilebilir.

2-Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vadetmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.
Dolayısıyla aynı mesajı defalarca tekrarlayamazsınız.

3-Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.

4-Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Madem ülkenin aklı başında kadınlarla dolmasını istiyorsunuz, o zaman üyesi olduğunuz Kadınlar Kulubü Platformunda çocuk gibi spam atmayınız ve kurallara uyunuz.

İlk sorum şu 23 yaşında mı biseksüel olduğunu keşfettin eğer ki doğruysa senin adına çok üzüldüm.36 Yaşında bir kadın 6 ay resimle mi konuştu? Sadece resmini gördüğü sesini duymadığı videolu görüşme yapmadığı birine hem cinsel içerikli fotoğraf gönderecek hem de ailesine bahsedecek kadar ciddiye mi aldı? Yukarıdaki tüm sorularıma cevabın evetse hiç üzülme herkes zeka seviyesine göre yaşar bu kadar aptalsa haketmiş .

Bu sosyal bir deneyse kendi çapında (ki kesinlikle bana öyle geliyor) çok başarısız bir senaryo .Daha yaratıcı olmalısın

beni hastalıklı biri olarak görüyor resmen
Öylesiniz çünkü. Yaptığınız normal değil. Kendinizi sahte rolünüze çok kaptırmışsınız. 6 ay da az değil sonuçta. Biraz kafanızı toparlayın ve eski yaşantınıza devam edin - tabii ki hatalarınızdan ders alıp. Buna dayanarak da kendinize biseksüel demeniz de ne kadar doğru bilemedim.

Sonradan gidip de konuşmaya çalışmayın. Büyük ihtimalle ikna olmaz hatta daha çok aşağılanırsınız.

Bir daha da kimseyi işletmemeyi veya yalanları uzatmamanız gerektiğini de öğrenmiş oldunuz.

Sorularınıza aynen katılıyorum ve konunun fake olduğunu düşünüyorum, 23 yaşında bir genç kızın yapabileceği şeyler değil bunlar...

Sorularınıza aynen katılıyorum ve konunun fake olduğunu düşünüyorum, 23 yaşında bir genç kızın yapabileceği şeyler değil bunlar...
Konu sahibi işine gelen sorulara cevap veriyor işine gelmeyenlere cevap vermiyor zaten
Bence de konu fake hatta farklı bir projenin ürünü bile olabilir son zamanlarda kendi cinsime aşık oldum konusu sayısı arttı sitede

( fake değilsen ) ahlaksız birisin ama bunu cinsel tercihin açısından söylemiyorum ruhun karakterin öyle aylarca bunlarla uğraşmak ince ince bunu örmek gerçek bir ahlaksızlık örneği benim nazarımda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…