Bİ TEK BEN Mİ GÖRÜYORUM ?

Bunakatılıyorum ben kızımı 5 günde öğrendim. Yumurtlama oldu 4.gün batmalar olmustu 5.günde de testte ckktı cok erkenyerleşmiş minnoşm
Ya bende de aşırı batma var. Saniyelik gaz sıkışması gibi de bi sancı oluyor bazen. Ama kusmalarım olduğu için en çok şüpheye düşüp yapmıştım.. Dua edin lütfen olumlu sonuç alıyıım 😭

Ya bende de aşırı batma var. Saniyelik gaz sıkışması gibi de bi sancı oluyor bazen. Ama kusmalarım olduğu için en çok şüpheye düşüp yapmıştım.. Dua edin lütfen olumlu sonuç alıyıım 😭
allah gönlünüze göre versin inşallah. yarın idrar testi yapacakmısınız ya da kan testi

ay ben de hep farklı farklı eczanelerden alıyorum😅 ama trendyolda uyguna toplu satılıyor ordan da alabilirim diye düşünüyordum da bata 5 gün kaldı benim hala belirtim yok, sanırım bu ay da olmadı
Ayy siz de mi istiyorsunuz, umarım doğru zamanda gelir sağlıkla 🥹

ay ben de hep farklı farklı eczanelerden alıyorum😅 ama trendyolda uyguna toplu satılıyor ordan da alabilirim diye düşünüyordum da bata 5 gün kaldı benim hala belirtim yok, sanırım bu ay da olmadı
Evet toplu aldım ben de:)) en rahatı gerçekten. Kızımda da öyle yapmıştım 💞

İlk idrarla aç karına test yaptım, sonuç görseldeki gibi yani silik çizgi var sanki.
Tok karına yaptım akşam saatlerinde silik çizgi yoktu yalızca tek çizgi vardı.
Görselde silik çizgi var bu arada değil mi? Artık sürekli test yapmaktan tek çizgi olsa da çift görmeye başladım.
çizgi var 😍 ama sanki bebiş cok cucuk daha

X