Saç Bakım Ürünleri big sexy hair saç ürünlerini kullananlar yardımınıza ihtiyacım VAR !!!

ince telli kuru hacimsiz saçlar

• hiç bir fikrim yok

OY: 5 83,3%
  • fikrim yok

OY: 1 16,7%

• Ankete Katılan
    6

Alexsis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2016
72
59
Selam kızlaR,

eminim bir çoğunuz benim gibi şampuan ve saç bakım ürünleri arayışı içersindesiniz..ben artık yoruldum ama :KK43: ( artık bi ürünü almadan önce ( onca döktüğüm paradan sooonraa:KK43: ) deneyenlerden yorum almak daha mantıklı olacak diye düşündüğüm için buraya yazmaya karar verdim.
şimdi benim saçlar ince telli , kıvırcık ve kuru (genelde bitkisel yada sülfatsız tuzsuz şampuan kullanımdan dolayı )
ben hem nemlendiren hem de hacim veren bi şampuan arayışı içersindeyim
bugüne kadar kullandığım marklar ise ( pek çoğunu internet üzerindeki araştırmalarım sonucu almışımdır :) )

organix biotin (saç kremini almamştım ),Palmer's Cocoa Butter (nemlendirici şampuan ),tresan , bioxcin , proirin ,carrot care ,wella saç kremi ,gliss nemlendrici şampuan
ve aklıma gelmeyen diğerleriii bunlar son kullandıklarım :110:
hiçbirinde işte bu benim şampuanım diyebileceğim bişi çıkmadı malaesef ,halen arayış içersindeyim nette dolaşırken bu markayı gördüm ama almadan önce kullananlar varsa yorumlarınız duymak isterim çünkü çok ucuz bi ürün değil , veya benim saç tipimde olup ta önerebileceğiniz başka ürünler varsa onlara da açığım , yardım ve önerilerinizi beklioooRuum KıZlaar :KK24:

O tip markalar bol kimyasallı uzak durun. John Frieda pahalıysa iyidir diye almıştım mesela b.k gibiydi afedersiniz.

Live Clean marka şampuan tavsiye ederim. Tertemiz organik , saçlarımı süper yapıyor. Watsonsta satılıyor.

Haftada 1 kere de saf zeytinyağı sürüyorum bakımın kralı oluyor.

Wella enrich serisinin hacimlendirici şampuanını deneyin bence. Ağırlaştırmadan çok güzel hacim veriyor. Ben bir senedir bunu kullanıyorum. Çok memnunum.

gülmekte haklısınız ama anket aşamasını geçmek için o şekilde ilk aklıma gelenleri yazdımm napiiiiiiim ya :halay::KK71:

head&shoulders kullaniyorum. Daha da değiştirmeye gerek duymadim. Her markette satiliyor dove pantene vs.. onlardan biri daha iyi gelir bence.

Ankete gelince fikir de nerde hic gelmedi ki bize.

Fikrim yok marka hakkında.

Davines'i bir denemenizi öneririm. Sitesine girip iletişim linkinden mesaj atarak saçınız hakkında bilgi verirseniz size uygun seri hakkında bilgi verirler. Biraz tuzlu ama uzun süre gidiyor.

Saçımın hacminden azıcık verebilirim. Az az paylaşırsak altı kişiye yeter diye tahmin ediyorum. Ben de bundan şikayetçiyim.

Selam kızlaR,

eminim bir çoğunuz benim gibi şampuan ve saç bakım ürünleri arayışı içersindesiniz..ben artık yoruldum ama :KK43: ( artık bi ürünü almadan önce ( onca döktüğüm paradan sooonraa:KK43: ) deneyenlerden yorum almak daha mantıklı olacak diye düşündüğüm için buraya yazmaya karar verdim.
şimdi benim saçlar ince telli , kıvırcık ve kuru (genelde bitkisel yada sülfatsız tuzsuz şampuan kullanımdan dolayı )
ben hem nemlendiren hem de hacim veren bi şampuan arayışı içersindeyim
bugüne kadar kullandığım marklar ise ( pek çoğunu internet üzerindeki araştırmalarım sonucu almışımdır :) )

organix biotin (saç kremini almamştım ),Palmer's Cocoa Butter (nemlendirici şampuan ),tresan , bioxcin , proirin ,carrot care ,wella saç kremi ,gliss nemlendrici şampuan
ve aklıma gelmeyen diğerleriii bunlar son kullandıklarım :110:
hiçbirinde işte bu benim şampuanım diyebileceğim bişi çıkmadı malaesef ,halen arayış içersindeyim nette dolaşırken bu markayı gördüm ama almadan önce kullananlar varsa yorumlarınız duymak isterim çünkü çok ucuz bi ürün değil , veya benim saç tipimde olup ta önerebileceğiniz başka ürünler varsa onlara da açığım , yardım ve önerilerinizi beklioooRuum KıZlaar :KK24:
Benimde saclarim cok sorunludur normal kozmetik sampuanlarini kullanamam.
Vichy nin urununu kullaniyorum suan. Ducray, Vichy, birde biodermanin yesil siseli olanini kullanmistim.
Tresan' in icerigi degistirildi eskisi gibi bir sonuc alamiyorum.
Bu urunu de bilmiyorum.

beyaz sabun varmış önceden sadece. nenelerimiz nabıyormuş acaba.

o kadar marka kirililiği var ki. insan hangisini kullanacağını şaşırıyor.

isimlere bakarmısın ya değişik değişik. yok hacimleştirici yok parlaklaştırıcı yok dolgunlaştırıcı.

ben sadece elidor kullanıyorum maşallah taş gibi saçlarım.

temizliyor mu temizliyor onun dışında faso fiso..

Ben uzatmanızı ve aylık kırık aldırmanızı tavsiye ederim .
Kardeşimin ki biraz öyle düzeldi ( Onun saçı düz ve çoktu )
Birde ense kestirmek çok moda rahat ettirir

Bu arada kuru demişsiniz orayı atlamışım.
Saçınıza nem kazandırabilirseniz sorunlarınızın çoğu hallolmuş olur.
Hindistan cevizi yağı ve dax supergro öneriyorum. Benim saçlar bu ikisiyle oldukça toparlanmıştı.

Bu arada kuru demişsiniz orayı atlamışım.
Saçınıza nem kazandırabilirseniz sorunlarınızın çoğu hallolmuş olur.
Hindistan cevizi yağı ve dax supergro öneriyorum. Benim saçlar bu ikisiyle oldukça toparlanmıştı.
teşekkür ederim :)

Ben pantene aqua light kullanıyorum saç kremi ve bakım spreyiyle beraber. Çok memnunum. Benim de saçlarımın uçları çok kuru cansız oluyordu. Bir de ince telli. Bunları kullandıktan sonra çoğu sorunum çözüldü diyebilirim. Özellikle bakım spreyi bir harika.

Big sexy deyince aklına Amerikan güreşçisi gelen bir ben miyim?

X