Bihterin masali saci anketi çok önemli ⚠️

Bihterin masali saci derken hangi ifadeyi kullanıyorsunuz?

• Bihterin masalı

OY: 93 47,4%
  • Bihterin maşalı

OY: 103 52,6%

• Ankete Katılan
    196
Yok hayır ben bakire değilim 5 yıllık ilişkim var Nisan 6 gibi bende ince bir eşofman varken onda baksır varken sürtünmeyle bir ilişki yaşadık boşalma oldumu olmadımı yani bana geçtimi vs bilmiyorum sonrasında nisan sonu reglim gecikti bitki çayları ile zar zor 34. Gün oldum 3 gün kanamam oldu bu ayda regl olmam gereken günlerde sayılırım olamazsam gebeysem diye korkuyorum 😒😞
Üff burda da mı ya

Evet bu yüzden ben bana tepki gösterip eleştirenlere de hak verdim zamanında , çünkü gerçekten bazı konular can sıkıntısına dalgasına açılmış oluyor bende denk geldim buna benimki biraz cinsel obsesyon gibi yani tanı koymak ne kadar doğru bilmiyorum ama eskiden tam bir ilişki yaşayıp korkmazken şu an eşofman üzerinden gebe kalmaktan korkmam çok uç ve saçma felsefe kendimi düşünüp ağlamaktan alıkoyamaz oldum bastırsamda böyle ara ara geceleri yokluyor ve korku sarıyor uyuyamıyorum mesela doğru düzgün bide regl olmam gereken günlerde olunca sürekli vücuduma müdahale edesin geliyor bir bitki çayı içmek veya regl görmek için neler yapılır gibi şeylere bakıyorum ama kendi kendime olmam gerek yoksa geçen ayki gibi zorla olunca da içime sinmiyor 😒😣 ne yapsam elimde kalcak şu an
Adet sökücü masajı denedin mi çok işe yarıyor o. Düşündükçe ertelersin o yüzden rahat bırak kendini. Düzelecektir.

Onu bir ara denemiştim ama artık umudumda halimde kalmadı biliyor musun 😒 uğraşmak istemiyorum yani yoruldum
Kackez denedin ama bıkmadan devam etmen lazım kimisinde bir gün içinde işine yararken kimisinde günler sürüyor ama sonunda oluyor.. bunu ama stress yaparak yapma rahatlama masajı olarak düşün aklına geldikçe yap o hareketi. Adaçayı iç yanında istersen güzel adet düzenler hem masaj hem çay..

Ben kazanmadan bu anket bitmez siz bilirsiniz karabasan gibi çökerim siteye avdbBzbbxbz
Şartları kendi lehine çevirip anketi kazanmana göre domine ediyorsan biz niçin burdayız. Bu şekilde kazanınca rahat uyuyabilecek misin? Uyursun gibi geldi bana 😂

Şartları kendi lehine çevirip anketi kazanmana göre domine ediyorsan biz niçin burdayız. Bu şekilde kazanınca rahat uyuyabilecek misin? Uyursun gibi geldi bana 😂
Uyurum tabii ben buraya kolay gelmedim emek verdim ter akıttım kocamı feda ettim çok haklı sebeplerim var :KK14:

Uyurum tabii ben buraya kolay gelmedim emek verdim ter akıttım kocamı feda ettim çok haklı sebeplerim var :KK14:
Anketi kazanmasm da kafam rahat nicki doğru okumuşum bi kere milleti yanlış olana iknaya çalışmıyorum adlflglgşgş 😎😂😈

X