Bıktım artık. Yardım edin lütfen

Peri911

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2017
6
0
28
merhaba arkadaşlar. Çok doluyum o yüzden uzun uzun yazacağım. Şimdiden affola. Yeni evliyim. 3 hafta sonra 1 yok bitiyor. Ne kadar geçerse geçsin sanırım hep yeni evli hissedeceğim kendimi :) neyse. Eşimin işi dolayısıyla yurt dışında yaşıyoruz. Vakti zamanında eşim kardeşlerini de getirtmiş. En büyüğü kendi işini yapıyor ama eşimle görüşmez. En küçüğü de tam bir üçkağıtçı. Kimin arabasına binerse onun kornasını çalar. Bir gün gelir benim abim şöyle ş... böyle alçak vs söylenir. Bi hafta sonra da canım abim diye peşinde koşar. En küçük kardeş en büyüğün yanında çalışıyor. Ama ne işinden ne maaşından memnun. 3 ay önce bize geldi. 1 hafta kalmak İçin. Ama 3 ay olacak hala bizde. Bir şey diyemiyorum. Biliyorum ki 2 hafta sonra bizim arkamızdan da konuşacak. Eşim bir süredir işsiz. Arkadaşlarının yardımıyla, düğünde takılan takıları bozdurarak vs geçiniyoruz. Kardeşi hem çalışıyor hem maaşı var ama ne eve katkısı var ne evden gidiyor. Evim 1+1 kendimiz ancak sığıyoruz. Bütün gün yatakodasında kalmaktan içim sıkıldı. Her gün çamaşır yıkar 1 kez sirkeli suyla bir kez deterjanla. Evimde bir sallanan sandalye bir de 2 li koltuk var. Salonda otururken eşim koltuğa geçiyor beni sandalyemden kaldırıyor git kocanın yanında otur diyor. Tuvalet salonun içinde nerdeyse. Tuvaletimi yapamıyorum bile. Sanki duyacak bana gülecek diye. Kabız oldum bu yüzden. Geçen ay hastalandı. Ama ne hastalanmak. Ateşi 37 oldu evi inletti ambulans çağırın ben ölüyorum diye. Bir şeyin yok 37 derece diyoruz o derece yanlış 39 benim ateşim diyor. O ay kombi hiç kapanmadı 800₺ gaz parası ödedik. Benim yüzümden yaktınız ben ödeyeyim bile demedi. Eşyalarımın yerini değiştiriyor, salonu işgal etti. Her gün manuş baba dinlemekten içim çürüdü. Manuş bile kendi şarklılarını bu kadar dinlememiştir. Bir de bu aralar tutturdu sen dinci misin diye soruyor. Evde takvim var takvimde diyanet işleri yazıyor. Tutturdu bunun ne işi var burda diye. Saçım yağlanmasın diye başörtüsü takıyorum sen kapandın mı deyip gülüyor.eve toplu su alıyoruz. En az 5 tane 19lt su alınıyor. Kural öyle olduğu için. Sebil vermişti şirket. Su içmek çok rahat ve kolay ama adam gidip kendisine 5 lt lik su alıp geliyor. Ki burada sular pahalı yani. Hazır akan Çeşme var ordan doldur diyorum yok iyiyim ben böyle diyor. Asla domuz eti yemedim, yemek de istemem ama geçen gece eve domuz sucuğu getirdi ve ben bu domuz dediğimde nerden bilirsin sen dedi. Tavayı çöpe attım. Tuvalete gidiyor i. Giderken çay alıyor tuvalette çay içiyor. Bardakları çöpe atmaktan bardak kalmadı evde. Sürekli eşimle kavga etmekten yoruldum. Ben bu lanet herifi nasıl evden göndereceğim akıl verin ne olur iş yerinin taşınması gerekiyormuş. Muhtemelen iş yeri taşınınca işe yakın bir ev tutacak ama ben artık gitmesini istiyorum. Evde huzurum kalmadı biliyorum uzun oldu. Hakkınızı helal edin

X