Bıktım Artık !!!

ben evliliğim bitsin istiyorum net bir şekilde. hiç bu kadar istememiştim. çünkü ailesinin kaprisleri yüzünden bana defol git dedi. bunu kaldıramıyorum sindiremiyorum yediremiyorum...

zaten bizlerin ailelerinin yaptıklarını görmezler hatta teşekkürü bırak sanki mecburlarmış gibi davranırlar ama annelerinin ağzından bize beddua çıksa amin diyecek kıvamdalar. Allah a havale ediyorum böyle insanları.

onu geçtim bunlara ragmen bu adamlara birde çocuk yaptıkya hella olsun bize..
aynen öyle kafama tüküreyim. hayatımı kendi ellerimle bitirdim.

gögsün yara oldu ise uçlar var ondan al emzir çok acı oluyor bende ağlayarak emzirdigimi biliyorum o uçlar çok iyi geliyor.
onu bile on kere söyledim hala almadı. halimi görüyor umursamıyor.

aslında çok haklısınız ben tek basıma daha sakin ve güzel bakıyorum yavruma etrafta birileri olunca geriliyorum ve bebeeğe de yansıyor..

annemin komşusunun evi yukardan resmen yağmr gibi akıyor orada kalamam evi rutubet oldu zaten oda taşıncak şimdi birde onun işlerine engel olurum düşüncesiyle gidemiyorum
inanın şu lohusalık halinden çıkıp sakin kafayla tekrar gözden geçireceğim evliliğimi çünkü bana zindan hayatı yaşatan her yaptığını başıma kakan bir insanla bir ömür zor..

bizde aynı böyleyiz benimkide defol git dedi ölsem bu lafı unutmam. hemde en zor dönemde. ben bu adamları anlamıyorum çouk istiyorum diye tutturup sonra her seyi kadının basına yıkıyorlar.

ahh ne güzel yazmışsınız. etrafımda sizin gibi insanlar olsaydı bu hale gelmezdim sanırım... benim bıcırığın ortada olup olmadığı belli değilken bile içime su serpmiştiniz... sizin gibi insanlar mümkünse klonlansın.. çok teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için bunları uygulamaya çalışacağım umarım başarılı olurum.. sevgiler

sonuna kadar okuyun öyleyse

Hani insanlar der ya anne-baba evine dönmek zor onlarla da yapamıyorum diye, bana da aksine siz anne evinde çok daha mesut olurmuşsunuz gibi geliyor.

Hani insanlar der ya anne-baba evine dönmek zor onlarla da yapamıyorum diye, bana da aksine siz anne evinde çok daha mesut olurmuşsunuz gibi geliyor.
duygularıma tercüman olmuşsunuz. kesinlikle öyle. annemin sonu olmayan sevgisine, fedakarlığına şefkatine ağladığımda saçlarımı okşamasına o kadar ihtiyacım var ki. bu samimiyetsiz döngünün içinde boğuluyorum. bana yaptığı iyilikleri tek tek başıma kakan bir insan beni sevse ne sevmese ne.... yoruldum artık

Çok üzüldüm sizin için sütün olması için bol bol uyuman dinlenmen yemen lazım ve stresli olmaman lazım . Eşin de çok cahil büyüyememiş bir erkek kusura bakma değişmez de kafası evlilik yürütecek bir erkek değil . Yardım etmesi gerekirken bol bol bide köstek oluyor sizi hiç anlamıyır kolaya kacıyor sizi yanlız bırskıyor en gereken zaman da annesınlle takılıp onun sözünü dinliyır aklı yokmuş gibi yazık

Kv değil de olay eşte bitiyor..
Rabbim bu lohusa, anneliğe alışma döneminde yardımcınız olsun güç versin size, sonrası içinde hayırlısı, evliliğiniz hakkında iyice düşünün derim...

Kv değil de olay eşte bitiyor..
Rabbim bu lohusa, anneliğe alışma döneminde yardımcınız olsun güç versin size, sonrası içinde hayırlısı, evliliğiniz hakkında iyice düşünün derim...
çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...
zaten şimdiden düşünmeeye başladım ve kafamdaki her seyi toparlayıp eşime içimi dökeceğim ya o aynı hataları yapmayacak ya da bizi bitirecek

Niye insanlardan bu kadar beklenti icindesiniz.herkesin annesi ya da yardimcisi mi var yanında. Yurt disinda yasiyorum 3. Çocuğuma hamileyim.ne dogumumda ne sonrasin da kimse yoktu yanimda.butun bakimi banyosu herseyini tek basima yaptim.benim gibi o kadar cok var ki burda.bak benim de ilk dogumum cok zordu.ama senin gibi strese girip hergun aglamadim.bak ne guzel annen gelebiliyo yardımına.benim oyle bi sansim da yoktu.
Birtek doğum yapan sen değilsin canim.kusura bakma yorumum biraz sert oldu ama biraz güçlü olman lazım.o el kadar yavrunun sucu ne? Sen bu kadar stresliyken o yavru nasil huzurlu olsun.

Ayrica niye bu kadar anne sutu israrin.tabi ki anne sütü cok onemli.ama dogru duzgun yemeyip uyuyup dinlenemezsen nasil olacak o süt ? Emzir sonrasinda mama takviyesi yap.hem çocuk ac kalmamis olur boylelikle uyur.sen de yemek yiyebilir uyur dinlenirsin.sutun az diye niye kendini yetersiz hissedip stres yapiosun.stres yaptıkca o aZ olan sutunden de olacaksin boyle giderse.

Kalk bi silkelen sakinles.yavrunu dusun.onun sana ihtiyaci var.onun icin guclu olmalisin.kv mis kocaymis salla gitsin

Aslina bakarsaniz benim tek beklentim esinden zira bu cocugu tek basima yapmadigim icin ve onunda calistigi isi geregi haftanin cogu gunleri evde olmasindan dolayi haliyle ondan yardim ve anlayis bekliyorum. Huzur istiyorum sadece. Bebeğime yetmeye calisiyorum ona iyi bir anne olmak icin ugrasiyorum ama yipraniyorum. Sütüm nedense annemin geldigi huzurlu oldugun gunler yetiyor hatta cok sukur fiskiriyor ama ne zaman gitse cocuk huzursuz ben huzursuz oluyorum. Neyse iste yorumunuz sert falan ddgil bana kalirsa gayet yerinde guzel bir yorum tesekkur ederim allah evlatlarinizi size bagislasin

Amin canim.Rabbim hepimizin evlatlarini bagislasin.

Yarısına kadar okudum cnm kusura bakma ama sende çok çabuk sinirlenen biri gbisin. Biraz kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin. O kocayı yola getirecek olan sensin sabrınla sevginle ... her konuşmada ailesini cephe olarak gösterme.. eşinin hatalarını yüzüne vurarak ona hatasını Anlatamazsın..
-öncelikle sakin ol insanlara cevap vermeden önce 3 defa uzun nefes al :)
- bebeğin için hamak al netten fln getiddir bebeğin büyük ihtimalle kolik ve bebek hamağı çok iyi gelecektir..
- eşinle ailesi ile ilgili tartışma ona seçim yapmak zorunda gbi davranma..
-annenle eşin arasındaki problemi bilmem ama eşine bu konuda duygusal yaklaş.. sakin bi zamanda “ acaba annem bizde mi kalsa bi süre dayanamıyorum çok yıprandım sanada yansıtıyorum “ gbisinden yaklaş. Benm annem gelsin o zmn derse “bebek biraz toparlandıktan sonrada annen gelsin “de arada canımlar seni çok seviyorumlar olsun tabi ..
- eşin ailevi sorunlarınızı gidip annesine anlatmasın bunu kesin bi dille söyle tabi sende annene anlatma ve bunuda söyle..
-Evleriniz yakın sen bu insanlarla ağlayarak mı başedeceksin kocanla kavga ederek mi? Kocanla çook mutlu ol yürüyüşe çıkın çocuk biraz toparlanınca yemeğe çıkın yani film yapın evde bi aktiviteniz olsn mutlaka..
böyle davranmayı bırak ve bu insanları daha fazla sevindirme..

Siz çok yüzgöz olmuşsunuz kv ile. Ortada çirkinlikten başka bir şey yok. Damladılar mesajından sonra keşke geldiklerinde annene gitseydin. Sana ta o zaman mesajı eşine anlatman söylenmişti. Bire bin katıp anlatırlarsa olacağı bu. Biraz annene git, al bebeğini. Eşin engel olamaz zaten defol demiş.

Ya bak git annenin evine kocan olacak adamda anlar belki hatasını kal bikaç gün rahat edersin biberon ve emzik için geç değil 2 gün ağlar en fazla 3. Gün unutur sen vermezsen koca yuva değil önemli olan sen ve bebeğin şu 40ı çıksın başlarsın istersen yuvamı kurtarayım derdine. Lohusasın cinayet bile işlesen hafifletici sebep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…