Bıktım aynı tıp gıyımden :(:(

Kızlarrr yenı bı kac parca sey aldım ama cızmelerım sıparıs verdım persembe elımde olucak ınsallah ayak numarama gore olanı kalmamıstı getrttıyorum p.tesı hepsını eklerım kızlar aldıklarımı ayyyy cızmelerım glemedende yenı cıcılerımı gııynmek ıstemıyorummm

yok ya etrek flan almadım ama kız tarzı gıbı olmaya calstım yarın yada p.tesı kesın eklerım resımlerımı kızlarr

Kızlar yaa bgıresım cekıp ekleyemedım kusura bakmayın gercekten ama ben sorunumu halletım hersey tamm ama cızmelerım harıkaa yaaaa

bence de ebişim alışverişte kendine tunikler alırsan taytlarınla rahat giyebilirsin..

bende önceden hep aynı sıradanlıktaydım..şimdi elbise, etek ve tunik alıyorum.. tayt giymeyede alıştırdım kendimi..böyle gerçekten daha çekici oluyo:)

Bu sene taytlar çok moda üzerine tunik yada mini etekle harika görünüyor Bende bir tayt aldım kendime ama aynı senin gibiyim hep sıradan seyler giyiniyorum bir pantolon üzerine bir badi çık evden.Taytımı alalı nerdeyse üç dört ay oldu ama daha bir kere bile giymedim.Alışmışım ya sıradan seyler giymeye onu giyince sanki bi tuhaf hissediyorum kendimi aslında kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle giyin.Kimseye kendini begendirmek zorunda degilsin seni seven her halinle begenir zaten....

canım fiziklerimiz aynı bak ben 173 56 kg,şimdii kesinlikle kadınlığını ön plana çıkartacak şeyler olmalı giydiklerin, boyun uzun etekler çok yakışır sana kısa ya da uzun, örneğin işe giderken uzun eteğini giyersin o da havalı durur, arkadaşlarla buluşmaya gittiğinde kısayı giyersin..bir de önemli olan yere ve duruma uygun giyinmektir,yoksa istediğin kadar trend ol şık olamazsın.:nazar:kot giyiyosun genelde heralde, ama modaya uygun çok şık kotlar var dar kotlar dar paça kotlar strecth düşük belli kotlar,istemediğin kadar çok çeşit var,ha taşlı kotlar var altına topuklu çizmelerini ayakkabılarını,çantalarını ve güzel kemerlerini kombine edersin ki ooff offff offf delikafaduldendar vücuda oturan kazaklar bodyler var kısalar da var tunikler de,dar kotun üstüne çekersin tuniğini kalın kemerini takarsın beline,topuklu çizmelerini giyip kotun dışına çıkarırsın ooofff gör sen erkek arkadaşındaki paniğiiiii düşüncesi bile güzel dimi :jeyyar: gözleri aynen böle olur valla :1shok:

Cooooook tessekkurr ederım kızlarrr yardımlarınız fıkırlerınız ıcınnnn gercektennn

bende de aynı sorun var...bende bir tarz belirlemişim kendime...yazın kot, badi, spor ayakkabı...kışın kot, boğazlı badi, bot...birde hep siyah renk herşeyim...bendeki tek fark ben alışveriş yaparken beğendiğim herşeyi alıyorum ama giymiyorum öle dolapta duruyor...yarın bunu giyicem diye ayırıyorum sabah kalktığımda hemen elim kot ve badiye gidiyor...ben süslenmeyi sevmiyorum galiba...28 yaşındayım hala aynıyım bende....

bende de aynı sorun var...bende bir tarz belirlemişim kendime...yazın kot, badi, spor ayakkabı...kışın kot, boğazlı badi, bot...birde hep siyah renk herşeyim...bendeki tek fark ben alışveriş yaparken beğendiğim herşeyi alıyorum ama giymiyorum öle dolapta duruyor...yarın bunu giyicem diye ayırıyorum sabah kalktığımda hemen elim kot ve badiye gidiyor...ben süslenmeyi sevmiyorum galiba...28 yaşındayım hala aynıyım bende....

bend eöyleydmm ama cevreden gordkce insanlar değştikçe özeniyorz daha farklı olmak ıstıyorz bianda bisürü şey almadm ben cnku arada kaynıyorlar.yavas yavas ve cevredn de begenı toplamaya basladkca dahada hevesm arttı ve smdi değişk değşk giyiniyorm

Kız sen delimisiiinn bu kadar resim içinde bişiler seç kendinee :)))
Mesela ben biiiir sürü resim kaydetttim kombine yapmışlar ya yada ünlülerin fotolarını eklemişlerya işte onları kaydettim...
Bir şey alıcam zaman onların arasından beğendiğim bir şeye rastlarsam alıyorum yada benzerini...
Sonrada bakıyorum hımm bununla nasıl bişi gider diyee ve giyiyorum sonra:)))
Ha bazen arayıpta bulamadığım şeyler oluyor tabi yaşadığım şehrin çook küçük olmasından kaynaklanan bi sıkıntı bu :)

MM635_0203_072R_63572.jpg
MM655_0745_012R_55954.jpg
MM670_0039_288r_66891.jpg
MM670_0050_143R_66890.jpg

Süpermiş ,hanqi markanın bunlar ? Bu senenin koleksiyonumu??

X