Bıktım bıktım bu adam düzelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes takma kendin gez o gitsin naparsa yapsın demiş ama oyle olmuyor sonucta bir evlilik...kuzenim senin yasadıgının birebir aynısını yaşadı..eşinin ailesi hep 1.plandaydı hatta aynen onda da dayı etkisi vardı.. bi plan yapsa kuEnim, eşinin ailesinden biri arayıp suraya götür derse tüm plan iptal oluyordu... en son eşi dayısının gazına gelip ayrılıpa kadar götürdü işi...11 yıl evli kaldı ama düzelmedi bitti şimdi baskasıyla evli...düzelmez yani
Ex eşiyle de bosanır bosanmaz annesi gelip evine yerleşmişti, annesiyle yasıyormuş

evet, sosyal hayatta da daha kıymetli oluyormuşsun, sözün bi başka geçerlilik kazanıyor evli olunca diyorlar.

Ben bilemem, evde kaldım :KK70: :KK70:
Maalesef var böyle bir şey. Evli çocuklu ( hele iki taneyse ve biri kız biri erkekse) bir de çalışıyorsan daha çok saygı götürüyorsun. Çok saçma ama öyle. 🤷🏼‍♀️

Maalesef var böyle bir şey. Evli çocuklu ( hele iki taneyse ve biri kız biri erkekse) bir de çalışıyorsan daha çok saygı götürüyorsun. Çok saçma ama öyle. 🤷🏼‍♀️
Olabilir, ne diyelim, kalan sağlar bizimdir :KK70: Var 3-5 dostumuz, sevenimiz sayanımız şükür.:KK200:

Böyle adamlar ne diye evleniyor anlamiyorum. Otur iste annenin dizinin dibinde..niye baskasinin günahina giriyorsun. Hersey ayarinda güzel. Her gün her gün baska insanlarla ugrasmaya nasiö vakit buluyor kücük cocukla. Hayret
Ben de böyle söyledim ne gerek vardı ki evlenmesine oturur annesinin akrabalarının işlerini görür yaşardı ne güzel.

Ben de böyle söyledim ne gerek vardı ki evlenmesine oturur annesinin akrabalarının işlerini görür yaşardı ne güzel.

Hakli bir isyan. Hepimizin ailesi var. Hepimiz yeri gelir akrabalara yardim ederiz veya gideriz, ama ayarini kacirip esini yok sayiyorsan o zaman sorunlar kacinilmaz. Aslinda evlilik testleri sart

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X