Bıktım senden kv

Kadının yaptığı basbayağı terbiyesizlik bu durumda sizinde en hassas döneminizde üstünüze gelip acısını sizden çıkarıyor
Bence de normal bir kadın değil konuştuklarının farkında değil
bir saatlik dişini sık o zaman ailene de söyle hiç muhatap olmasınlar ne yaparsa siz muhatap almayın iyice kudursun kalitesizliğini görsün herkes ..eşin çıktıktan sonrada bu kadından kaçabildiğin kadar kaç
Lafa gelince ben doğurdum en çok ben üzülürüm diyen kadının oğlunun çamaşırlarını siz götürüyorsunuz ama çok iyi anneyse o yapsın
Kadının yaptığı basbayağı terbiyesizlik bu durumda sizinde en hassas döneminizde üstünüze gelip acısını sizden çıkarıyor
Bence de normal bir kadın değil konuştuklarının farkında değil
bir saatlik dişini sık o zaman ailene de söyle hiç muhatap olmasınlar ne yaparsa siz muhatap almayın iyice kudursun kalitesizliğini görsün herkes ..eşin çıktıktan sonrada bu kadından kaçabildiğin kadar kaç
Lafa gelince ben doğurdum en çok ben üzülürüm diyen kadının oğlunun çamaşırlarını siz götürüyorsunuz ama çok iyi anneyse o yapsın
Onun üzüntüsü sadece görüş günlerinde. Diğer günler kızıyla çarşı pazar gezerler. Biz eşimle en iyi arkadastik. Beraber gezer tozardik şimdi hiç birşey tat vermiyor. Kadın bunu anlamıyor işte. Eşim de yazık orada uzulduguyle kaldı. Bana moral ver canım nolur bana moral ver diyip duruyor...

Çirkefliği karakteri edinmiş bir insanla baş etmek için onun gibisi olmak gerekir lakin sen asla onun gibiler gibi olma ve güzel ahlakın ile onları utandir
Ben üniv. Mezunu öğretmenim ama 23 yaşında evlendim yani toydum biraz. Saygısızlık etmedim ama benim de cadı olduğum zamanlar oldu. Ama son 1 yildir tek kelime cevap vermiyorum çok faydasını gördüm. Asla koz vermedim ellerine. İnadına iyi davranıyorum özellikle kp e ama bu son olay illallah ettirdi artik

Bir de oğluna yeteri kadar sevgi vermemiş. Hakkaten bazi oğullar evlenince kıymetli oluyor.
benim kocada onlardan :))) ve eminim böyle bişey olsa benim kvde de aynısını belkide daha beterini yapar:olamaz:
Ve o ne yaparsa yapsın gram umrumda olmaz oturduğum yerdende kalkmam o yokmuş gibi davranırım A akillikiz1789 zaten sen gel önce sen konuş desende yok önce ben konuşayım desende bu kadın aynı seviyesiz kadın yani.
Görme onu yok say

benim kocada onlardan :))) ve eminim böyle bişey olsa benim kvde de aynısını belkide daha beterini yapar:olamaz:
Ve o ne yaparsa yapsın gram umrumda olmaz oturduğum yerdende kalkmam o yokmuş gibi davranırım A akillikiz1789 zaten sen gel önce sen konuş desende yok önce ben konuşayım desende bu kadın aynı seviyesiz kadın yani.
Görme onu yok say
Eğer ki al sen konuş demesem saç baş dalar gerçekten abartmiyorum. Sen cirkefsen ben daha cirkefim dedi bugün. Öyle diyince al sen konuş dedim

Boşver kardesim duymamazlıktan gel
Belliki edepsiz laftan sözden anlamaz
Kp de uyanıkmış etliye sutlüye karışmadan ot gibi yaşıyo
Eşine pek belli etme aklı sizde kalmasın
Esınin sucu nedir bilmem ama inşallah tez zamanda kavusursun
Arayıp sormamaları seni incitiyodur ama böylesi daha hayırlı bence belliki manyak kadın sürekli gelse psikolojini bozar
Ilerde bunları koz olarak kullanırsın
Kötü günümde yoktun iyi günümde de olma dersin mesafeyi açarsın

Eğer ki al sen konuş demesem saç baş dalar gerçekten abartmiyorum. Sen cirkefsen ben daha cirkefim dedi bugün. Öyle diyince al sen konuş dedim
Terbiyesiz ya onunda kızı var hiç korkmuyo mu acaba kendi gibi bi kv ye denk gelirse diye.
Madem öyle he de geç eşin senden yanaymış zaten çıktığında da bu olanlardan dolayı illaki tepkisini koyar sende araya set çekersin kalır kapının dışında

Ben karısıyım.Çocuğunun annesiyim diyin. Yaptıklarını herkese anlatın. Ama eşinize asla üzüldüğünüzü belli etmeyin. Kendini düşünürken bi de sizi düşünmesin. Çıkınca intikam alırsın kv deden de kp den de

Peki ben eşime nasıl davraniyim, annesinden nefret ediyorum o da eskisi gibi olmasin tavır koysun istiyorum

Bence eşiniz tutukluysa zaten morali bozuktur, ona belli etmeyin, üzülseniz de kendi ailenizle arkadaşınızla paylaşın veya gelin burda dertleşin. Çıkacak dediğinize göre bir suçu yok anladığım kadarıyla ama gene de içerde olmak farklı bir psikolojidir, evde 2 gün kapalı kalsak bunalıyoruz. Dışarda özgür olan insanlarsınız, sizin dertlerinizle iyice yıkılmasın bence, annendir onun da morali bozuk der geçersiniz, ama size saygısızlık yaptığı çok açık. Çıktıktan sonra paylaşın bence üzüntünüzü. Zaten kısa bir süre görüşüyorsunuz onu da kavga gürültüyü değil, çıkınca yapacaklarınızı evladınızı konuşarak harcayın bence. Moralinizi bozmayın, kimi insanlar dünyada sadece kendisi varmış gibi davranır, şaşırdığım ama etrafımda çokça gördüğüm bir hastalık. Sizin de eşiniz çocuğunuzun babası içerde, hala protokol derdinde anlamak zor. Allah kavuştursun.

Bence eşiniz tutukluysa zaten morali bozuktur, ona belli etmeyin, üzülseniz de kendi ailenizle arkadaşınızla paylaşın veya gelin burda dertleşin. Çıkacak dediğinize göre bir suçu yok anladığım kadarıyla ama gene de içerde olmak farklı bir psikolojidir, evde 2 gün kapalı kalsak bunalıyoruz. Dışarda özgür olan insanlarsınız, sizin dertlerinizle iyice yıkılmasın bence, annendir onun da morali bozuk der geçersiniz, ama size saygısızlık yaptığı çok açık. Çıktıktan sonra paylaşın bence üzüntünüzü. Zaten kısa bir süre görüşüyorsunuz onu da kavga gürültüyü değil, çıkınca yapacaklarınızı evladınızı konuşarak harcayın bence. Moralinizi bozmayın, kimi insanlar dünyada sadece kendisi varmış gibi davranır, şaşırdığım ama etrafımda çokça gördüğüm bir hastalık. Sizin de eşiniz çocuğunuzun babası içerde, hala protokol derdinde anlamak zor. Allah kavuştursun.
Allah razı olsun. İnşallah herşey yoluna girer. İçerideki psikolojinin çok farklı olduğunu söylüyor eşim ve benden moral istiyor sürekli. Arada vesvese geliyor içime ya çıktığında KV aramızı bozarsa diye kendimi kurup duruyorum

X