Bıktım

çevrenizden rahatsızlık duyduğunuz tek konu bu mu? çünkü sizde böyle düşünmüyorsanız bu tarz kişileri çevrenizde tutmayacağınızı düşünüyorum. daha 24 yaşındasınız, herkes nasıl evlendi ve çocuğa karıştı anlamadım :-) kızmaya başladım artık bu konulara da he. eğer siz böyle düşünmüyorsanız acilen çevrenizi sizle aynı düşüncede olan mantıklı insanlara çevirin.

24 yaş mı amann çokda takma şu densizlerin lafına. 35 yaşında görümcem var hala daha bekar. Gölüne göre birini bulamamış. Hala gencim ben evlenmem belki diyor. Siz 24 yaşındasınız daha gezin tozun hayaton tadını çıkartın. 22 yaşında evlendim bende. Hemde hiç evlenmek aklımda yokken.o işler nasip kısmet işi. Eşim 27 ben 22 yaşındaydım eiim 35ten önce evlenmem diyomuş bende 30dan önce evlenmem diyordum. Girdiğim iş yerinde eşimle tanıştık Bismillah tanışır tanışmaz evlilik teklifi etti hınzır 😄 işe girdim 1 haftada evlilik teklifi aldım 6 ayda sözlendim 2. Yılda evlendim. Ha şimdiki aklım olsa atlı kovalar gibi evlenmezdim bekarlığın tadını çıkartırdım o ayrı.

Arkadaşlar gerçekten artık içimi dökmek istiyorum bıktım şu koca muhabbetinden
24 yaşındayım ve bekarım hala
Hala diyorum cunku çevrem de herkes evlendi ve çocuğa karıştığı icin baskıdan ve sürekli evde kalmıs muhabbetinden bıktım yani
Şu geçirdiğimiz hastalık sürecinde olmasak da normal hayatta olsak da nasip olmadı mi olmuyor yani karşıma evlenebilecek biri çıkmadıysa ben ne yapayım ya vallahi insanların bu saçmalıklarından bıktım
"Bence çok geç kalmışsınız. Bu yaştan sonra ne zaman evleneceksiniz. Geleceksiniz kaç yaşına. o yaştan sonra o çocuğa siz ne vereceksiniz. Acilen evlenmeniz lazım" demişti zamanında densizin biri 🤷‍♀️

Hala diyorum cunku çevrem de herkes evlendi ve çocuğa karıştığı icin baskıdan ve sürekli evde kalmıs muhabbetinden bıktım yani
Şu geçirdiğimiz hastalık sürecinde olmasak da normal hayatta olsak da nasip olmadı mi olmuyor yani karşıma evlenebilecek biri çıkmadıysa ben ne yapayım ya vallahi insanların bu saçmalıklarından bıktım
24 yaş evlilik için erken,sen bakma çevrendeki dangozlara bunu diyenler kesin koca meraklısı tayfadır evlat.

Canim benim ah canm benim evlilik oyle bisey degil yavrum benim daha kotu bikacagin konular acacahin bir yer evlilik 24 yasinda ben dunya turu atma hevesindeydim babam izin vermezdi. Evlendim kocam izin vermedi. Bak talihsizliktir bu. Sansslizlik.

X