Saç Uzatma Yöntemleri Bildiğiniz saç uzatmaya yarayan ,malzemeleri kolay bulunan kürler var mı?

perfecto14

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
8
4
26
Merhabaaa. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şu an Elidorun turuncusunu kullanıyorum. Fayda eder mi uzatmaya?

Saç uzatmada bugüne kadar en yarayan şey
Hafif ısıtılmış zeytinyağı
Kuru maya
Karisimidir sürüp yaklaşık yarım ya da vaktin varsa 1 saat bekletip yikadiginda ki bunu 2 güne bir yaptığında ilk 4. Yapısından itibaren uzamanaya başlıyor ve 2. Hafta bittiğinde resmen gözle görülür bir uzama oluyor.
Saça sürmesi biraz zahmetli dökülüyor falan kuru maya olduğu için ama gerçekten uzakmak istiyorsanız denemeye değer.
Bir de bıraktıktan sonra hemen uzaması durmuyor 1 2 hafta hala düzenli şekilde uzamaya devam ediyor.

Dax supergro
Sactan cıkarmak icin sacı ıslatmadan kuruyken sampuan sürüp köpürtmeye calısmak lazım
Yoksa ıslak sactan yüz kerede yıkasan cıkmıyor

Eklentiler

• D9FC16DB-BC5E-4D11-99AB-BC5761B6EE3F.png
    D9FC16DB-BC5E-4D11-99AB-BC5761B6EE3F.png
    446,6 KB · Görüntüleme: 76
Çok şey yaptım. Dax kar maskeler yağlar neler neler. Uzamasina aman aman bı faydası olmadı. Sadece canlandırdı. Bütün yağları maskeleri bıraktım şu an kendi halindeler. İnanın yağ bakımları yaptığım zamanlardan daha hızlı uzuyor. O maskeler hem saç derinde kalıntı yapıp gözenekleri tıkıyor hemde saçı çok yoruyor. En iyisi kendi haline birakmak. Haftada en fazla bı kez bakım yapmak yeterli

Ben şu sıralar yoğurt bal tuz ve zeytinyağı karışımı kullanıyorum bence karışım uzattı gibi ama şampuanımda biotin koydum belki o da faydalıdır çözemedim hangisi etki etti ama 1 buçuk ayda yaklaşık 4 cm uzadı

X